اظهار نظری نو از پیمان جبلی، تاکید بر ضرورت تحول در صداوسیما

به گزارش وبلاگ باران علم، پیمان جبلی در ملاقات با جمعی از فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی اعلام کرد: چالش اصلی در صداوسیما رساندن گفتمان انقلاب به آنتن است.

اظهار نظری نو از پیمان جبلی، تاکید بر ضرورت تحول در صداوسیما

به گزارش وبلاگ باران علم، پیمان جبلی که از او به اسم یکی از گزینه های ریاست سازمان صداوسیما یاد می گردد، در ملاقات با مدیرعامل و مسئولان بنیاد خاتم الاوصیا(عج) و اعضای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با اشاره به ضرورت تغییر و تحول در صداوسیما گفت: کوشش برای توفیق صداوسیما به اسم بزرگترین و فراگیرترین دستگاه فرهنگی کشور تنها وظیفه یک نفر یعنی رییس این سازمان نیست، بلکه همه مجموعه های فرهنگی دیگر و به خصوص جریان های مردمی باید کوشش نمایند تا این بار سنگین به پایان برسد.

در ابتدای این جلسه سیداحمد عبودتیان، مدیرعامل بنیاد خاتم الاوصیا(عج) درباره فعالیت های ده ساله این بنیاد فرهنگی و ایجاد جبهه منسجم مردمی در کشور سخن گفت و به معرفی بخش های مختلف جبهه فرهنگی کشور پرداخت.

بعلاوه رحیم آبفروش، دبیر جامعه ایمانی مشعر و سعید حسینی، رئیس هیات مدیره مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی به بیان فعالیت های تخصصی خود و تعاملی که با صداوسیما می تواند اتفاق بیفتد، پرداختند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اظهار نظری نو از پیمان جبلی، تاکید بر ضرورت تحول در صداوسیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهار نظری نو از پیمان جبلی، تاکید بر ضرورت تحول در صداوسیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید