بازگشت سه دستگاه اتوبوس به چرخه حمل و نقل

به گزارش وبلاگ باران علم، سرپرست شهرداری شاهین شهر گفت: سه دستگاه اتوبوس متوقف شده با هزینه ای بالغ بر 12 میلیارد ریال به چرخه حمل و نقل شهر شاهین شهر بازگشت.

بازگشت سه دستگاه اتوبوس به چرخه حمل و نقل

به گزارش وبلاگ باران علم از اصفهان کیانوش کیانی سرپرست شهرداری شاهین شهر گفت: در راستای صرفه جویی در هزینه های سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری و جابجایی بیشتر و مطلوب تر شهروندان ارجمند، سه دستگاه اتوبوس متوقف شده با هزینه ای بالغ بر 12 میلیارد ریال از محل اعتبارات شهرداری به چرخه حمل و نقل شهر بازگشت.

کیانوش کیانی اظهار کرد: با توجه به اینکه همه کوششمان، خدمت هرچه بهتر و بیشتر به شهروندان ارجمند شاهین شهری است که شایسته برترین ها می باشند، اعتبارات 16 دستگاه اتوبوس برای بازسازی کامل تأمین که انشا الله تا سرانجام امسال به چرخه حمل و نقل اضافه خواهند شد.

وی با بیان اینکه در حال تأمین اعتبار برای بازسازی کامل 24 دستگاه اتوبوس دیگر هستیم از کوشش ها و خدمات کارکنان و اتوبوس رانان سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر قدردانی و اعلام کرد: در حال حاضر و با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا، 54 دستگاه اتوبوس در ناوگان به شهروندان عزیز خدمات رسانی می نمایند.

بهرام عمویی، رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این آئین با بیان اینکه شهرداری شاهین شهر به عنوان بزرگترین دستگاه خدمات رسان در شهر مطرح است، توضیح داد: در این راستا سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر یکی از سازمان های پیشرو در ارائه خدمات مستقیم به شهروندان فهیم شهر است.

وی ضمن تقدیر از کوشش های سرپرست شهرداری شاهین شهر، اعضای هیأت مدیره و نیرو های سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر برای نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری، افزود: از آنان درخواست می کنم برای خدمت بیش از پیش به شهروندان گرامی همت مضاعف داشته باشند.

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر تاکید نمود: اعضای شورای اسلامی شاهین شهر در خدمت گزاری به شهروندان ارجمند از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

ی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بازگشت سه دستگاه اتوبوس به چرخه حمل و نقل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت سه دستگاه اتوبوس به چرخه حمل و نقل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید