ترامپ: بولتون یک احمق است

به گزارش وبلاگ باران علم، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، در توئیت جدیدی با احمق و جنگ طلب توصیف کردن جان بولتون مشاور پیشین امنیت ملی خود، نوشت: کتاب او پر از اکاذیب و روایت های جعلی است.

ترامپ: بولتون یک احمق است

ترامپ در تازه ترین مطلب خود در توئیتر، حملات لفظی به بولتون را به دلیل انتشار کتابی در انتقاد از او تشدید نموده است.

وی با ملقب کردن بولتون به فردی دیوانه درباره بخش هایی از کتابش که روزنامه نیویورک تایمز منتشر نموده است، نوشت: کتاب جان بولتونِ دیوانه پر از دروغ و اخبار جعلی است. تا وقتی که او را اخراج ننموده بودم، از من خوب می گفت. او یک احمق کسل کننده و ناراضی است که فقط دنبال جنگ است. هرگز راه حلی نداشت. منزوی شده بود و خوشبختانه از شرش خلاص شدیم. عجب آدم احمقی.

رئیس جمهوری آمریکا که از انتشار کتاب افشاگرانه جان بولتون نگران است، او را فردی توصیف کرد که به دروغگویی زیاد شناخته می گردد.

بر اساس گزارش جدید روزنامه واشنگتن پست، بولتون در کتاب تازه خود با عنوان اتاق حوادث: یک خاطره از کاخ سفید که گفته شده پیش از توزیع سراسری، چند جلد از آن در اختیار رسانه ها قرار گرفته، نوشته است: ترامپ ژوئن 2019 در حاشیه اجلاس گروه 20 در ژاپن دیداری با شی جین پینگ رئیس جمهوری چین گفته بود اگر پکن محصولات کشاورزی بیشتری از کشاورزان آمریکایی بخرد به شانس او در انتخابات یاری خواهد نمود.

وزارت دادگستری آمریکا با تنظیم شکایتی در دادگاه سعی دارد مانع از انتشار کتاب جان بولتون گردد. براساس این دعوی، کتاب بولتون به این دلیل نباید منتشر گردد که حاوی اطلاعات محرمانه است.

براساس گزارش شبکه بی بی سی، در این کتاب درباره وقایع داخلی کاخ سفید اطلاعاتی ارائه شده است.

ترامپ پیشتر گفته بود، بولتون ممکن است با انتشار این کتاب با مسائل قضایی روبرو گردد.

این کتاب قرار است روز 23 ژوئن (3 تیر) منتشر گردد. بولتون آوریل 2018 (فروردین 97) به تیم امنیت ملی کاخ سفید پیوست و در ماه سپتامبر (شهریور) سال بعد، دولت ترامپ را ترک کرد و گفت خودش این را خواسته است.

با این حال، ترامپ گفت که بولتون را به دلیل اختلاف های شدید برکنار نموده است.

،ایرنا

منبع: ایران آنلاین

به "ترامپ: بولتون یک احمق است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: بولتون یک احمق است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید