فاضلی: عملکرد خوب مان را ادامه می دهیم تا به رتبه های بالای جدول برسیم، باید از مربیان جوان حمایت گردد

به گزارش وبلاگ باران علم، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران تأکید کرد، این تیم با تداوم فرایند رو به رشد خود چشم به رتبه های بالای جدول دارد.

فاضلی: عملکرد خوب مان را ادامه می دهیم تا به رتبه های بالای جدول برسیم، باید از مربیان جوان حمایت گردد

وحید فاضلی در گفت وگو با برنامه فوتبال برتر درباره بازی تیمش برابر سایپا گفت: ما در بازی با سایپا خیلی به این تیم فشار آوردیم و روی اتفاقات فوتبال از آنها گل خوردیم. البته سایپا هم خوب بازی کرد و ما هم در روز خوب مان به این تیم باختیم. درباره اتفاقات داوری این بازی هم با نظر یکی از کارشناسان تعیین شد که داور در یک صحنه باید برای ما پنالتی می گرفت. در کل در سه هفته گذشته از داوری ضربه خوردیم و یک گل آفساید هم از تراکتور دریافت کردیم و اگر اشتباهات داوری نبود الان باید شش امتیازی بودیم.

وی درباره تغییرات زیاد بازیکنان نساجی در این فصل توضیح داد: عملکرد تیم ما در 10 بازی آخر فصل گذشته خوب بود و بازیکنان مان با قراردادهای خوب از جمع مان جدا شدند. ما بعد از آن دست روی زانوی مان گذاشتیم و نفرات خوبی جذب کردیم. فقط چهار نفر بازیکن تمدیدی داشتیم و بقیه بازیکنان مان جدید بودند. با این شرایط وارد مسابقات شدیم، ولی کوشش بازیکنان نساجی خوب بود و در سه هفته گذشته عملکرد خوبی داشتیم. ما کارمان را ادامه می دهیم تا به رتبه های بالای جدول صعود کنیم.

فاضلی در سرانجام گفت: توقع من این است که اهالی فوتبال از مربیان جدید و جوانان حمایت نمایند تا بتوانند ایده های جدید به فوتبال مان تزریق نمایند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ باران علم بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فاضلی: عملکرد خوب مان را ادامه می دهیم تا به رتبه های بالای جدول برسیم، باید از مربیان جوان حمایت گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاضلی: عملکرد خوب مان را ادامه می دهیم تا به رتبه های بالای جدول برسیم، باید از مربیان جوان حمایت گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید