لایروبی مستمر کانال ها و مسیل های منطقه 2

به گزارش وبلاگ باران علم، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه2 تهران از اجرای طرح لایروبی مستمر کانال ها ومسیل ها خبرداد

لایروبی مستمر کانال ها و مسیل های منطقه 2

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2، علی اکبر کریمی پوربا اعلام این خبر گفت: با توجه به فصل بارندگی ، تمهیدات لازم از سوی مدیریت شهری منطقه اجرا شده است تا هدایت و حرکت آب های سطحی ناشی از بارندگی های فصلی در جهت کانال های جمع آوری کننده به سرعت انجام شود.

او اضافه کرد: به منظور کنترل و پیشگیری از جاری شدن سیلاب احتمالی ، لایروبی و پاکسازی مسیل اوین و درکه به صورت مستمر و فوریتی در دستور کار ویژه این معاونت قرار گرفت.

کریمی پور با اشاره به اینکه پاکسازی و لایروبی مسیل ها ،شبکه های اصلی و فرعی، انهار روباز، حوضچه های رسوبگیر وچاه های جذبی، بهسازی، تعمیر و نگهداری شبکه اصلی جمع آوری آبهای سطحی به صورت مستمر و منظم در حال اجراست، اضافه کرد: به همین دلیل لایروبی و پاکسازی 30 کیلومتر مسیل و 50 کیلومتر کانال اصلی و 130 هزار متر طول کانال های فرعی با استفاده از عوامل کارگری،ماشین آلات و ادوات سنگین انجام شد.

او درادامه اضافه کرد : شهرداری منطقه دو با به کارگیری تمام توان و امکانات خود تلاش دارد در روزهای بارندگی از ورود هر گونه آبگرفتگی و اخلال در رفت وآمد شهروندان پیشگیری کند..

معاون خدمات شهری منطقه2 با اشاره به اینکه نیازمند مشارکت شهروندان در خصوص عدم تخلیه زباله های شهری در انهار و کانال های عبوری هستیم، یادآور شد: با توجه به اینکه مدیریت شهری تمهیدات لازم را پیش بینی کرده است ولی همچنان از طریق سامانه های 137 و 1888 آماده دریافت نظرات و نقطه نظرات شهروندان است.

منبع: خبرگزاری آریا

به "لایروبی مستمر کانال ها و مسیل های منطقه 2" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لایروبی مستمر کانال ها و مسیل های منطقه 2"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید