یا ظریف یا خرازی!

به گزارش وبلاگ باران علم، تا به امروز در محافل اصلاح طلب و میانه رو این احتمال که ترکیب لاریجانی- ظریف در انتخابات ریاست جمهوری حضور پیدا نمایند، مطرح بود اما امروز اعلام شد که حزب ندای ایرانیان به دنبال نامزدی ظریف و یا صادق خرازی در انتخابات است. ظریف پیشتر تاکید نموده بود نامزد انتخابات نمی گردد.

یا ظریف یا خرازی!

سعید نورمحمدی عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان، از جزئیات برنامه های این حزب اطلاع داد و گفت: در کنگره اخیر حزب ندای ایرانیان که نمایندگان شعب استانی حزب نظرات خود را به شورای مرکزی منعکس کردند، به این اجماع رسیدیم که یا با آقای ظریف یا با آقای خرازی وارد انتخابات 1400 شویم.

او با تاکید بر اینکه کاندید نهایی این حزب برای حضور در عرصه انتخابات 1400 ظریف یا خرازی خواهد بود اضافه نمود: برای ثبت نام در انتخابات پیش رو با محمدجواد ظریف و صادق خرازی مذاکرات جدی انجام شده و هر دو نفر در حال آنالیز شرایط هستند و تصمیم قطعی شان برای شرکت در انتخابات را هنوز اعلام ننموده اند.

عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با اشاره به صحبت های ظریف درباره عدم حضور برای ریاست جمهوری 1400 گفت: مذاکره با ظریف ادامه دارد و او تا امروز نظرش همان است که در رسانه ها اعلام نموده بود؛ اما حزب ندای ایرانیان برای حضور ظریف یا خرازی در انتخابات پیش رو به کوششش ادامه خواهد داد.

این عضو حزب ندا از تشکیل ستادهای انتخاباتی حزب اطلاع داد و تاکید نمود جمع بندی در خصوص ظریف و خرازی از سوی کنگره به قطعیت رسیده است.

نورمحمدی درباره انتخابات شورای شهر، نیز گفت: انتخابات شوراهای 1400 با انتخابات ریاست جمهوری پیوند عمیقی خورده است و تحت الشعاع آن خواهد بود. تا امروز حزب ندای ایرانیان در جلسات نهاد اجماع ساز حاضر می شود، اظهار نظر می نماید و کوشش می نماید بهترین لیست انتخاباتی از سوی اصلاح طلبان ارائه گردد.

منبع: فرارو

به "یا ظریف یا خرازی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یا ظریف یا خرازی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید