آسیب به بخشی از تاسیسات و زیرساخت های آب و فاضلاب شهرستان دنا بر اثر زلزله

به گزارش وبلاگ باران علم، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد مدیر امورآب و فاضلاب شهرستان دنا از آسیب به بخشی از تاسیسات و زیرساخت های آب و فاضلاب شهرستان دنا بر اثر زلزله 5.6 ریشتری در این شهرستان اطلاع داد.

آسیب به بخشی از تاسیسات و زیرساخت های آب و فاضلاب شهرستان دنا بر اثر زلزله

علی خوشنودی با اشاره به شکستگی های به وجود آمده در خطوط انتقال و شبکه توزیع آب شرب شهر سی سخت و روستاهای شهرستان دنا بر اثر زلزله 5.6 در مقیاس ریشتری چهارشنبه شب گذشته اضافه کرد: شکستگی خطوط انتقال آب شرب روستاهای دارشاهی، گزدون و خمینی آباد و تخریب برخی از نقاط خطوط انتقال آب روستاهای کریک، تنگ پوتک و ده شیرین از جمله این خسارت ها بود.

وی توضیح داد: بر اثر زلزله تابلو برق ایستگاه پمپاژ روستای چناربرم دچار سوختگی و آب شرب روستا های سمرون وگورگنجو نیز گل آلود شد.

مدیر امورآب و فاضلاب شهرستان دنا همچنین از شکستگی خط انتقال روستای ده شیخ درچندین نقطه و ترکیدگی دیوار ساختمان نگهبانی تصفیه خانه فاضلاب شهر سی سخت و سوختن هواکش های تصفیه خانه فاضلاب در اثر این زلزله اطلاع داد.

به گزارش وبلاگ باران علم به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد، خوشنودی اظهار کرد: از ساعت های اولیه روز جاری آبرسانی سیار و با تانکر به برخی از روستاهای شهرستان دنا از جمله دارشاهی و خمینی آباد شروع و تا تعمیر کامل خطوط انتقال و شبکه های توزیع آب و وارد مدار بهره برداری گردیدن خطوط و شبکه های آبرسانی مورد نظر، تمامی روستاهای نیازمند به آب در شهرستان دنا با رعایت بهداشت از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره مند خواهند شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آسیب به بخشی از تاسیسات و زیرساخت های آب و فاضلاب شهرستان دنا بر اثر زلزله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آسیب به بخشی از تاسیسات و زیرساخت های آب و فاضلاب شهرستان دنا بر اثر زلزله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید