افشای دروغ عظیم همسر مهدی قائدی ! ، جلوی دوربین رخ داد

به گزارش وبلاگ باران علم، خبرنگاران: مدتی قبل بعد از رفتن مهدی قائدی به تیم عربی و استفاده از کلمه تازه به دوران رسیده به وسیله فالوورهایش، ستاره معصومی سکوت نکرد و پاسخی عجیب به فالوورهایشان داد او در خصوص انتقال مهدی به تیم عربی ادعا نموده بود اصلا دخالتی ندارد تا اینکه دروغ بزرگش به وسیله مدیر اجرایی استقلال فاش شد.

افشای دروغ عظیم همسر مهدی قائدی ! ، جلوی دوربین رخ داد

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی فوتبالیست استقلالی است. ستاره معصومی و مهدی قائدی در تاریخ 10 دی 1398 ازدواج کردند. خبری که در رسانه ها بسیار درباره ازدواج ستاره معصومی و مهدی قائدی پیچیده است عظیم بودن ستاره معصومی از همسرش است. ستاره معصومی به انتقاد فالوور هایش پاسخ داد.

به گزارش وبلاگ باران علم، ستاره معصومی همسر مهدی قائدی در اینستاگرام جواب عجیبی را در برابر انتقاد فالورهایش با استفاده از واژه تازه به دوران رسیده منتشر کرد.

ستاره معصومی در پاسخ به فالوورهایش نوشت:هرکس ولو به لحظه ای خیال کند که کسی شده است، همان لحظه، لحظه سقوط اوست…

انتقال پرحرف و حدیث مهدی قائدی :در همین زمینه نشریه الخلیج امارات در گزارشی به تمجید از این خرید تازه وارد شباب الاهلی پرداخت و نوشت:

مهدی قائدی 22 ساله یکی از استعدادهای فوتبال ایران به تعداد می آید.این پدیده در رده های مختلف تیم ملی ایران بازی نموده و در سال گذشته به تیم عظیمسالان ایران دعوت شده است.این ستاره ایرانی به علت مهارت های تکنیکی و سرعت قابل توجه اش در پست وینگر راست و شباهتش لقب نیمار ایران را به خود اختصاص داده است.

دروغ عظیم همسر مهدی قائدی چی بود؟!

همسر مهدی قائدی خیلی سعی داشت خودش را در انتقالشوهرش به تیم عربی بی تقصیر نشان دهد اما دیروز در برنامه قوتبال برتر مدیر اجرایی تیم استقلال تایید کرد که همسر قائدی او وباشگاه را تحت فشار داده بود تا مهدی از استقلال برود.

با این اظهار نظر دروغ عظیم همسر مهدی قائید فاش شد و استقلالی ها از دست او خشمگین هستند.

منبع: وقت صبح

منبع: رکنا

به "افشای دروغ عظیم همسر مهدی قائدی ! ، جلوی دوربین رخ داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشای دروغ عظیم همسر مهدی قائدی ! ، جلوی دوربین رخ داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید