پیروانی: نام لیگ برتر را لیگ سرمایه داری بگذارید

به گزارش وبلاگ باران علم، تهران (پانا) - مدیر تیم پرسپولیس از تبعیض ایجاد شده از طریق فدراسیون فوتبال گله کرد.

پیروانی: نام لیگ برتر را لیگ سرمایه داری بگذارید

به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره پیروزی بر استقلال تاجیکستان اظهار کرد: خدا را شکر که در این بازی سخت پیروز شدیم. به همه پرسپولیسی ها این برد را تبریک می گویم. به باشگاه، به کادر فنی خوب و پیروز، به بازیکنان زحمتکش و پرتلاش و همه هوادارانی که عاشقانه این تیم را دوست دارند. کننده تاجیکستان تیم خوب و منظمی بود که به نام صدرنشین به این مرحله رسیده بود و بازی در چمن مصنوعی کار را سخت کرده بود اما خوشبختانه به سلامت از این مرحله عبور کردیم.

پیروانی که با بخش خبر ورزشی سیما صحبت می کرد، درباره تقابل پرسپولیس با الهلال در عربستان گفت: فرقی نمی کرد که در این مرحله به چه تیمی بخوریم. همه تیم ها قوی و پرستاره هستند. در پرسپولیس هم همه ستاره هستند و با جان و دل شان برای تیم بازی می کنند. بازی با الهلال هم شرایط خاص خودش را دارد و قطعا سخت خواهد بود.

او ادامه داد: ما نزدیک به دو سال است که در بازی های آسیایی در خانه خودمان بازی نکرده ایم و این برمیگردد به ضعف فدراسیون قبلی که نتوانست از حق فوتبال و باشگاه ها دفاع کند. در این چند سال ما به قطر، امارات، هند و تاجیکستان رفته ایم و الان هم باید به عربستان برویم و تیم حریف از امتیاز میزبانی و حضور تماشاگرانش بهره می برد.

افشین پیروانی درباره قانونی که برای جذب بازیکن خارجی وضع شده گفت: سال گذشته در این رابطه قانونی گذاشتند که همه تبعیت کردیم. چه اتفاقی می افتد که امسال قانونی گذاشته اند که فقط تیم ما 100 درصد ضرر می کند؟ ما کننده ایران هستیم و باید از اعتبار فوتبال ایران دفاع کنیم. سرمربی تیم ما درخواست کرد که اجازه جذب یک بازیکن خارجی را بدهند ولی تیم های صنعتی و پولدار کارشان پیش رفت و یک تیم، هم بازیکن و هم مربی خارجی گرفت. به نظر من نام لیگ مان را عوض کنند و بگذارند لیگ سرمایه داری! چون رقابت با تیم های پولدار خیلی سخت شده است.

مدیر تیم پرسپولیس گفت: مگر خود فدراسیون در پرونده ویلموتس بدهی ندارد؟ آیا اینجا آبروی فوتبال ایران نرفته است؟ مگر تیم ملی و تیم امید از مربیان خارجی استفاده نمی کنند؟ فقط تیم ما که می خواهد از اعتبار ایران دفاع کند نمی تواند بازیکن خارجی جذب کند؟ ولی از قلم نیاندازید که ما پرسپولیسیم، پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا و با تلاش و غیرت خودمان و دعای هواداران می توانیم باز هم کارهای بزرگ انجام دهیم. کادر فنی هم برگزاری 3-2 بازی محبت آمیز با تیم های لیگ برتری را در برنامه دارد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "پیروانی: نام لیگ برتر را لیگ سرمایه داری بگذارید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: نام لیگ برتر را لیگ سرمایه داری بگذارید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید