این جایزه به پاس قدردانی از کارهای خارق العاده و قابل توجه او در هنرهای نمایشی به وی اهدا شد

به گزارش وبلاگ باران علم، رینولدز در رسانه های اجتماعی در پستی کلیپی از خود در حال تماشای ویدئوی تجلیل و ادای احترام از او به اشتراک گذاشت. این بازیگرکانادایی در شرح این ویدئو به شوخی گفت: من گریه نمی کنم. این فقط شربت افرا است.

این جایزه به پاس قدردانی از کارهای خارق العاده و قابل توجه او در هنرهای نمایشی به وی اهدا شد

پس از دریافت مدال به عنوان بخشی از جوایز هنرهای نمایشی فرماندار کل، ویدئویی از استیون پیج، یکی از بنیانگذاران Barenaked Ladies، در حال اجرای آهنگی در خصوص اینکه چگونه کانادا او را دوست دارد برایش پخش شد.

بعلاوه تصاویری از افراد سازمان هایی که رینولدز از آنها حمایت می نماید، از جمله Food Banks Canada و SickKids Foundation نمایش داده شد.

رینولدز در خصوص این افتخار در توییتر گفت: خوشحالم که تا زنده ام چنین چیزی را تجربه می کنم. در حال حاضر بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ام.

او جایزه مرکز ملی هنرهای 2021 را به عنوان بخشی از جوایز فرماندار کل در امسال دریافت کرد که به قدردانی از کارهای خارق العاده و قابل توجه او در هنرهای نمایشی به وی اهدا شد.

رینولدز بارها عشق خود را به کانادا نشان داده است، از جمله اخیراً زمانی که برای یاری به مردم آسیب دیده از سیل در بریتیش کلمبیا یاری اقتصادی کرد.

او حتی گفت که اگر مردم از حضور یک کانادایی در این نقش ناراحت نباشند، جیمز باند بعدی را بازی خواهد نمود!

منبع: خبرکانادا

به "این جایزه به پاس قدردانی از کارهای خارق العاده و قابل توجه او در هنرهای نمایشی به وی اهدا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این جایزه به پاس قدردانی از کارهای خارق العاده و قابل توجه او در هنرهای نمایشی به وی اهدا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید