حمله تند مجیدی به فغانی؛ شهامت عذرخواهی داشته باشد، پنالتی ما را نگرفتند؛ جان بچه هایتان VAR بیاورید!

به گزارش وبلاگ باران علم، سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: حریف در نیمه دوم بازی بسته ای به نمایش گذاشت البته آنها نیز موقعیت داشتند.

حمله تند مجیدی به فغانی؛ شهامت عذرخواهی داشته باشد، پنالتی ما را نگرفتند؛ جان بچه هایتان VAR بیاورید!

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ باران علم، فرهاد مجیدی بعد از تساوی بدون گل مقابل نساجی مازندران در نشست خبری گفت: نیمه اول موقعیت های گلزنی داشتیم که از آنها استفاده نکردیم اما در نیمه دوم حریف بازی بسته ای به نمایش گذاشت البته آنها نیز موقعیت داشتند اما اگر از موقعیت هایمان استفاده می کردیم می بردیم.

وی در خصوص حضور تماشاگران در این بازی گفت: جا دارد از آنها عذرخواهی کنیم که نتوانستیم پیروز شویم. از حضور آنها انرژی گرفتیم اما نتوانستیم پیروز شویم.

سرمربی استقلال در خصوص داوری مسابقه گفت: امروز می توانستیم بازی کنیم اما صحبتی هم با مسئولان داریم؛ جان مادرتان و جان بچه هایتان VAR را به فوتبال ایران بیاورید. مقابل فجر سپاسی 2 امتیاز از دست دادیم و امروز هم فغانی یک پنالتی ما را نگرفت. امیدوارم که او شهامت و جسارت را داشته باشد که به خاطر این پنالتی نگرفته عذرخواهی کند. در بازی تیم ملی همین صحنه را برای تیم ملی پنالتی گرفتند. امیدوارم یاری داور ویدئویی به ایران بیاید. اکنون کشورهای درجه سه هم دی ای آر دارند، امیدوارم مسئولان این تکنولوژی را به فوتبال ایران هم بیاورند.

مجیدی در خصوص ترکیب تیمش و غیرت ووریا غفوری و بعلاوه عملکرد بازیکنان خارجی گفت: غفوری سه روز با ما تمرین نکرده بود و سرماخوردگی داشت، به همین علت از او در ترکیب اصلی استفاده نکردیم و بازیکنان دیگر هم عملکردشان خوب بود. بازیکنان خارجی هم وارد فضای نو و لیگ نوی شده اند و این فضا را تجربه می نمایند، آنها احتیاج به زمان ندارند تا بتوانند عملکرد خوب خودشان را به نمایش بگذارند.

وی در پاسخ به این سوال در روزهایی که پرسپولیس و سپاهان پیروز نمی شوند، استقلال هم امتیاز از دست می دهد، بیان کرد: اگر در بازی قبلی داور گل سالم ما را مردود نمی کرد و در دقیقه 60 ما 2 بر صفر می شدیم شما اکنون این سوال را از من نمی پرسیدید. امروز هم اگر فغانی پنالتی استقلال را می گرفت و پیروزی می شدیم شما باز هم این سوال را نمی پرسیدید. توجیهی برای عملکرد بازیکنانم نیست اما اگر با این اشتباهات 4 امتیاز را گرفته بودیم، اکنون امتیازاتمان کامل بود. امیدوارم در بازی های آینده عملکرد بهتری داشته باشیم

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "حمله تند مجیدی به فغانی؛ شهامت عذرخواهی داشته باشد، پنالتی ما را نگرفتند؛ جان بچه هایتان VAR بیاورید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله تند مجیدی به فغانی؛ شهامت عذرخواهی داشته باشد، پنالتی ما را نگرفتند؛ جان بچه هایتان VAR بیاورید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید