زیرآبی لیگ برتری ها و فاصله بزرگ حرف تا عمل

به گزارش وبلاگ باران علم، در حالی که هنوز تکلیف بسیاری از لیگ های دنیا و به خصوص لیگ برتر فوتبال ایران برای ادامه پیدا کردن مشخص نیست، اما بسیاری از تیم ها و بازیکنان لیگ فزونی بدون نظارت و هماهنگی با ستاد مقابله با کرونا - که هنوز به طور رسمی اجازه شروع تمرینات گروهی را نداده است - شروع به تمرین های گروهی کرده اند؛ اتفاقی که با توجه به رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی می تواند برای بازیکنان و تیم ها خطرساز باشد و آن ها را در آستانه شروع مجدد لیگ نوزدهم به کرونا مبتلا کند.

زیرآبی لیگ برتری ها و فاصله بزرگ حرف تا عمل

دیروز (پنج شنبه) محمدرضا خانزاده تصویری از تمرینش در یک فضای سربسته را در صفحه شخصی اش در فضای مجازی منتشر کرد و نشان داد که تمرینات گروهی را شاید حتی خودسر آغاز کرده است. پیش از این نیز عده ای از بازیکنان پرسپولیس اقدام به تمرین گروهی با مسعود حسن زاده، بازیکن سابق سپاهان و ذوب آهن کرده بودند که این هم به نوعی دور زدن قانون ممنوعیت تمرینات گروهی تا اطلاع ثانوی از سوی ستاد مبارزه با کرونا بود.

پیس از این نیز عبدالله ویسی و ابراهیم صادقی سرمربی های لیگ فزونی در گفت وگویی افشا کرده بودند که چند تیم لیگ فزونی تمرینات گروهی خود را برای آماده سازی برای ادامه لیگ نوزدهم آغاز کرده بودند. این در حالی است که بسیاری از همین تیم ها و بازیکنان ظاهرا با آغاز دوباره لیگ برتر مخالف هستند و بر این اعتقادند که ادامه یافتن لیگ نوزدهم می تواند خطر ابتلا به کرونا را برای بازیکنان و اعضای باشگاه افزایش دهد.

این برخورد دوگانه نشان می دهد بسیاری از بازیکنان و تیم های لیگ فزونی هنوز به تصویر درستی از خطرات این بیماری نرسیده اند و باید دید چگونه قرار است به رفتار آن ها از سوی نهاد های مربوطه مانند وزارت بهداشت، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نظارت شود.

منبع: فرارو

به "زیرآبی لیگ برتری ها و فاصله بزرگ حرف تا عمل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیرآبی لیگ برتری ها و فاصله بزرگ حرف تا عمل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید