چه سیاستمدارانی در سال 2021، نامشان بیشترین جست و جو را داشت؟

به گزارش وبلاگ باران علم، خبرگزاری یونهاپ امروز (سه شنبه) با استناد به داده های یک شرکت آمار آلمانی گزارشی را در رابطه با 10 تن از پر جست وجوترین سیاستمداران از طریق کاربران اینترنت در سراسر جهان در سال 2021 منتشر کرد که بر اساس آن جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در جایگاه نخست و ماریو دراگی، نخست وزیر ایتالیا در جایگاه آخر قرار گرفته است.

چه سیاستمدارانی در سال 2021، نامشان بیشترین جست و جو را داشت؟

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری یونهاپ، شرکت آلمانی تجزیه و تحلیل استاتیستا نموداری را منتشر کرد که بر اساس آن جست و جوی آنلاین نام کیم جونگ اون از طریق کاربران اینترنت در سراسر جهان به طور میانه ماهانه 1.9 میلیون بوده و وی را در جایگاه سوم قرار داده است.

در حالی که جو بایدن با هفت میلیون بار جست و جو در راس این نمودار قرار گرفته است و بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس با دو میلیون جست و جو در جایگاه دوم قرار گرفته است.

آنگلا مرکل، صدراعظم سابق آلمان نیز با 1.4 میلیون بار جست و جو در جایگاه چهارم قرار گرفت.

نارندرا مودی، نخست وزیر هند با 1.2 میلیون، امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه با 0.9 میلیون، جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا با 0.84 میلیون، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه با 0.78 میلیون، ژایر بولسونارو، رئیس جمهور برزیل با 0.7 میلیون و ماریو دراگی، نخست وزیر ایتالیا با 0.64 میلیون بار جست و جو به ترتیب در جایگاه های پنجم تا دهم قرار گرفتند.

پایگاه گوگل ترندز در تحلیلی جداگانه اعلام کرد، پر جست و جوترین کلید واژه در رابطه با کیم جونگ اون در سال جاری میلادی کاهش وزن بود.

کیم جونگ اون 37 ساله در حالی در ژوئن سال جاری میلادی در یکی از جلسات دفتر سیاسی حزب حاکم حاضر شد که بسیار لاغر شده بود و مقدار قابل توجهی وزن کم کرده بود؛ موضوعی که باعث برآورد های بسیار درباره شرایط سلامتی وی شد.

منبع: فرارو

به "چه سیاستمدارانی در سال 2021، نامشان بیشترین جست و جو را داشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه سیاستمدارانی در سال 2021، نامشان بیشترین جست و جو را داشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید