یورو 2020، دشان: خوشحالیم که به نام تیم اول صعود می کنیم، یورو از مرحله بعد یک تورنمنت دیگر می شود

به گزارش وبلاگ باران علم، سرمربی تیم ملی فرانسه از صعود شاگردانش به نام تیم اول گروه F پس از تساوی برابر پرتغال ابراز خرسندی کرد.

یورو 2020، دشان: خوشحالیم که به نام تیم اول صعود می کنیم، یورو از مرحله بعد یک تورنمنت دیگر می شود

به گزارش وبلاگ باران علم، دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فرانسه پس از تساوی 2-2 شب گذشته (چهارشنبه) خروس ها برابر پرتغال در سومین دور بازی های گروه F و صعود به نام تیم اول این گروه به مرحله یک هشتم نهایی (جایی که باید با سوئیس دیدار کند) گفت: این بازی یک جنگ تمام عیار بود. اصلاً بازی آسانی نبود به خصوص که هر دو گل هایی که خوردیم روی اشتباهات فردی بود اگرچه چنین اتفاقاتی ممکن است رخ دهد.

دشان افزود: می دانستیم بازی سختی می شود. تلاش مان را برای بردن آن انجام دادیم هرچند در اواخر مسابقه از نتیجه بازی همزمان میان آلمان و مجارستان هم مطلع شدیم و فهمیدم که با همین تساوی هم می توانیم صدرنشین بمانیم که این بهترین جایگاه است. خوشحالم که به نام تیم اول صعود می کنیم. حالا می خواهم هدف مان را روی ریکاوری و کسب آمادگی برای بازی بعدی بگذاریم. من خوب می دانم که یورو از مرحله یک هشتم نهایی به بعد یک تورنمت دیگر می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یورو 2020، دشان: خوشحالیم که به نام تیم اول صعود می کنیم، یورو از مرحله بعد یک تورنمنت دیگر می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یورو 2020، دشان: خوشحالیم که به نام تیم اول صعود می کنیم، یورو از مرحله بعد یک تورنمنت دیگر می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید