آخرین شرایط مهران غفوریان پس از عمل جراحی

به گزارش وبلاگ باران علم، مهران غفوریان روز گذشته سر صحنه تصویربرداری سریال نمایش خانگی نیسان آبی دچار حمله قلبی شد و امروز عمل قلب باز او با موفقیت اجرا شده است.

آخرین شرایط مهران غفوریان پس از عمل جراحی

احسان ظلی پور تهیه کننده سریال نیسان آبی درباره شرایط مهران غفوریان که دیروز به بیمارستان منتقل شد، به مهر گفت: عمل قلب باز مهران غفوریان امروز صبح سه شنبه 27 مهرماه انجام شد و پزشکان چهار رگ را عوض کردند که خدا را شکر عمل موفقیت آمیزی هم بود.

او درباره زمان بستری بودن مهران غفوریان نیز مطرح نمود: امروز از بخش مراقبت های ویژه بیرون می آید و به بخش عمومی منتقل می گردد که احتمالاً چند روزی باید در بیمارستان بستری باشد.

تهیه کننده سریال نیسان آبی درباره اتفاقی که سر صحنه تصویربرداری این سریال برای غفوریان رخ داد خاطرنشان کرد: غفوریان دیروز سر صحنه فیلمبرداری دچار مشکل قلبی شد و به سرعت با آمبولانس او را به بیمارستان منتقل کردیم و در هنگام رسیدن به درب بیمارستان، ایست قلبی کرد که همان جا احیا شد. با این حال قبل از آن هم خودش می دانست که باید برای درمان قلبش به بیمارستان برود ولی این اتفاق زودتر برایش رخ داد.

این تهیه کننده با اشاره به زمان بازگشت غفوریان به پروژه نیسان آبی نیز یادآور شد: کار فعلاً متوقف است، بخش هایی که از کار به جای مانده بخش هایی است که خود مهران غفوریان بازی دارد که حدود 2 هفته طول می کشد.

او در سرانجام خاطرنشان کرد: ممکن است دوران نقاهت یک ماه طول بکشد اما سلامتی مهران غفوریان از همه چیز برای ما مهمتر است و تا بهبودی کامل این هنرمند کار متوقف خواهد بود.

منوچهر هادی کارگردان سینما و تلویزیون درباره عمل جراحی غفوریان گفت: خوشبختانه پزشکان از عمل جراحی مهران غفوریان رضایت کامل داشتند؛ ان شاء الله خیلی زود بهبودی کامل حاصل گردد.

شب گذشته همسر مهران غفوریان از سکته قلبی او اطلاع داد و خاطرنشان کرد که او در بیمارستان بستری است.

در همین رابطه ویدئویی از غفوریان روی تخت بیمارستان منتشر شده است. این ویدئو مربوط به پیش از عمل جراحی اوست.

منبع: فرارو

به "آخرین شرایط مهران غفوریان پس از عمل جراحی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط مهران غفوریان پس از عمل جراحی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید