درسی که خسرو شکیبایی به محمود پاک نیت داد

به گزارش وبلاگ باران علم، تهران (پانا) - محمود پاک نیت که در چند کار از جمله سریال روزی روزگاری، هم بازیِ خسرو شکیبایی بوده است، از افتادگی این بازیگر گفت و این که با وجود سرشناس بودن، هیچ گاه خودش را برای دیگران نمی گرفت.

درسی که خسرو شکیبایی به محمود پاک نیت داد

به گزارش خبرآنلاین،محمود پاک نیت، بازیگر تئاتر و تلویزیون، در برنامه چهل تیکه که روی آنتن شبکه نسیم می رود، مقابل محمدرضا علیمردانی نشست و از خاطره ها و تجربه های خود گفت که بخشی از آن، به زنده یاد خسرو شکیبایی اختصاص داشت.

او با اشاره به سریال روزی روزگاری با کارگردانی امرالله احمدجو که در آن با خسرو شکیبایی هم بازی بوده است، گفت: این سریال، اولین تجربه کارم با خسرو شکیبایی بود. فقط یک سکانس با هم بازی داشتیم؛ بقیه بازی های مان جدا جدا بود. من از او بسیار یاد گرفتم. اصلاً از آدم هایی نبود که بخواهد خودش را برای کسی بگیرد. آن موقع که این سریال را بازی کرد، آدم مطرحی بود.

این بازیگر اضافه کرد: درباره نقش من دلهره عجیبی داشت و به احمدجو گفته بود چه کسی آن را بازی می نماید. تمام آدم های قصه برایش مهم بودند، کل کار و تمام عوامل برایش مهم بودند. در یکی از سکانس ها وقتی از اسب پیاده شدم، یک دفعه کسی از پشت من را بغل کرد، دیدم آقای شکیبایی است. گفت من امروز یک بازیِ بیابانی دیدم. این جمله برایم خیلی ارزشمند بود. ما جوان تر بودیم و او پخته بود. در آن چهار ماه و نیم فهمیدم که آدم ها هیچ وقت نباید برای دیگران خودشان را بگیرند.

پاک نیت درباره آخرین کار مشترک با خسرو شکیبایی هم شرح داد: کار دیگری به نام سرزمین خورشید با هم کردیم. کار دیگری هم به نام دل شکسته با هم داشتیم. در دل شکسته خیلی بیمار بود. حتی راه رفتن هم برایش سخت بود. این آخرین همکاری ما با هم بود. قرار بود شکیبایی بیاید و بگوید که 10 شب است که یک نفر به خواستگاری دخترم می آید و .... کار تمام شد و این جمله را گفت. خودش می گفت این جمله را خوب نگفتم و باید دوباره بگویم. اما کار تمام شد و همان جمله را روی فیلم گذاشتند. شکیبایی هیچ وقت خودش را برتر از دیگران نمی دانست. متاسفانه بعضی از عزیزان خودشان را غول می دانند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "درسی که خسرو شکیبایی به محمود پاک نیت داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درسی که خسرو شکیبایی به محمود پاک نیت داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید