احکام نو کمیته معین شرایط فدراسیون فوتبال؛ استقلال و پرسپولیس محکوم شدند

به گزارش وبلاگ باران علم، تهران (پانا) - کمیته شرایط فدراسیون فوتبال بازیکنان 9 رای مربوط به شکایات مختلف را صادر کرد.

احکام نو کمیته معین شرایط فدراسیون فوتبال؛ استقلال و پرسپولیس محکوم شدند

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای صادره به توضیح زیر است:

با شکایت رضا کردان از باشگاه استقلال بابت مطالبه وجه سه میلیارد ریالی، باشگاه استقلال به پرداخت دویست میلیون ریال و بعلاوه هزینه دادرسی محکوم شد.

باتوجه به شکایت مهدی شریفی از باشگاه پرسپولیس بابت مطالبه وجه به مبلغ پنج میلیارد و پانصد میلیون ریال، باشگاه به پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی در حق شاکی محکوم شد.

مهدی نیایش بابت مطالبه دو میلیارد ریالی از باشگاه ملوان بندرانزلی شکایت کرد و این باشگاه به پرداخت یک میلیارد و نهصد و چهل میلون ریال به انضمام هزینه دادرسی محکوم شد.

شکایت مسعود ملکی از محمدمهدی قنبری به علت مطالبه وجه یک میلیارد و دویست و هفتاد میلیون ریالی، مجر به محکومیت قنبری به پرداخت این مبلغ به انضمام هزینه دادرسی شد.

باشگاه ملی حفاری ایران بابت شکایت کوشا بختیاری زاده محکوم به پرداخت مبلغ دویست و چهل میلیون ریال و هزینه دادرسی در حق بختیاری زاده شد.

ضمن اینکه مازیار فرخی پور خواستار مطالبه به مبلغ دویست و ده میلیون ریال شد که این مبلغ و هزینه دادرسی باید به وسیله باشگاه به وی پرداخت گردد.

بعلاوه باشگاه ملی حفاری محکوم به پرداخت سیصد میلیون ریال و هزینه دادرسی پیرو شکایت امین جعفری پور در حق وی شد.

علیرضا صرافان به علت مطالبه به مبلغ دویست و پنجاه میلیون ریال از باشگاه ایران جوان بوشهر شکایت کرد و این باشگاه به پرداخت یکصد و پنجاه میلیون ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

علی حدادی فر بابت مطالبه سیصد و پانزده میلیون ریالی از باشگاه شهرداری بندرعباس شکایت کرد و باشگاه به پرداخت مبلغ و هزینه دادرسی محکوم شد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "احکام نو کمیته معین شرایط فدراسیون فوتبال؛ استقلال و پرسپولیس محکوم شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احکام نو کمیته معین شرایط فدراسیون فوتبال؛ استقلال و پرسپولیس محکوم شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید