انتشار قرارداد بدون مبلغ حسن یزدانی با فولادین ذوب آمل

به گزارش وبلاگ باران علم، مدیرعامل تیم فولادین ذوب آمل ادعای مطرح شده در بعضی رسانه ها مبنی بر عایدی 300 میلیون تومان حسن یزدانی از لیگ، بدون کشتی گرفتن در این رقابت ها را رد کرد.

انتشار قرارداد بدون مبلغ حسن یزدانی با فولادین ذوب آمل

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ باران علم، حسن یزدانی در انتها مرحله مقدماتی لیگ برتر با حضور در سازمان لیگ قراردادش را در فدراسیون کشتی با تیم فولادین ذوب آمل ثبت کرد.

عقد قرارداد او با آملی ها در شرایطی رخ داد که قهرمان دنیا در سال 2021 از دنیای اسلو مصدومیتی به همراه داشت که حضورش در لیگ را با اما و اگر روبرو نموده بود.

به این ترتیب از همان زمان عقد قرارداد عنوان شد که یزدانی در صورت بهبود زانویش برای فولادین ذوب در مرحله انتهای لیگ کشتی خواهد گرفت که این اتفاق رخ نداد و یزدانی وزن کشی نکرد و صرفا برای تماشای کشتی ها روز آدینه گذشته در سالن 12 هزار نفری آزادی حضور پیدا کرد.

پیش از این بابک بهمنی مدیرعامل فولادین ذوب گفت که حسن یزدانی با تیمش قرارداد سفید امضا داشته و پولی بابت عقد قرارداد با این باشگاه دریافت ننموده است. با این وجود اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه او قرارداد اندکی در سازمان لیگ بسته و 300 میلیون تومان خارج از قرارداد از فولادین ذوب دریافت نموده است.

بابک بهمنی با رد این ادعا به خبرنگار وبلاگ باران علم گفت: چنین موضوعی صحت ندارد. ما با حسن یزدانی برای دو کشتی به توافق رسیدیم و قرار بود اگر آسیب دیدگی اش خوب شد، دو کشتی برای ما در مرحله انتهای لیگ بگیرد و در ازایش 300 میلیون تومان دریافت کند. با توجه به اما و اگری که در مورد حضور یزدانی در لیگ وجود داشت، او قرارداد سفید با ما امضا کرد و بعد از آنکه نتوانست کشتی بگیرد، هیچ پولی بابت لیگ دریافت ننموده است.

مدیرعامل باشگاه فولادین ذوب که عضو هیئت رئیسه هیئت کشتی مازندران نیز هست، ادامه داد: انصاف نیست بابت پولی که نگرفته، چیزی نوشته گردد. حسن یزدانی پهلوانی کرد و کنار تیم ما حضور داشت، اما به خاطر مصدومیتش تصمیم گرفت کشتی نگیرد. هر چند ارزش واقعی او برای ما، بیش از 3 میلیارد تومان است. ضمن اینکه او اگر قصد حضور در تبلیغات را داشته باشد، خیلی بیشتر از این رقمی که در رسانه ها عنوان شده، دریافت می نماید. او برند کشتی ایران است، اما پولی بابت لیگ از فولادین ذوب نگرفته و اینکه پیش از مرحله انتهای لیگ کنار تیم ما بود، پهلوانی کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "انتشار قرارداد بدون مبلغ حسن یزدانی با فولادین ذوب آمل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار قرارداد بدون مبلغ حسن یزدانی با فولادین ذوب آمل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید