ببینید ، تعجب کارشناس هواشناسی از لمسی بودن صفحه نمایش تلویزیون در برنامه زنده

به گزارش وبلاگ باران علم، واکنش کارشناس هواشناسی به لمسی بودن صفحه نمایش تلویزیون به سوژه رسانه ها تبدیل شد.

ببینید ، تعجب کارشناس هواشناسی از لمسی بودن صفحه نمایش تلویزیون در برنامه زنده

به گزارش وبلاگ باران علم، ویدئوی واکنش یک کارشناس هواشناسی هنگامی که او متوجه لمسی بودن صفحه نمایش تلویزیون می شود به ویدئویی داغ در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. گِرِک دوترا، کارشناس هواشناس شبکه تلویزیونی ABC در حال گزارش زنده هواشناسی بود که ناگهان متوجه لمسی بودن صفحه نمایش تلویزیون شد.

در ویدئویی که دوترا در صفحه توئیتر خود منتشر کرده است او در حال لمس صفحه نمایش تلویزیون و صحبت در مورد الگوهای هواشناسی دیده می شود. هنگامی که با لمس صفحه نمایش، نقشه شروع به حرکت می کند دوترا غافلگیر شده و می گوید: آه، من نقشه را حرکت دادم. من نمی دونستم امکان چنین چیزی برای من وجود دارد. به هیچ وجه.

در این ویدئو صدای یکی از همکاران دوترا شنیده می شود که پس از این اتفاق می گوید من هم باید آن را امتحان کنم. لحظاتی بعد گوینده خبر، تِرِل براون به سمت جلو حرکت کرده و او نیز صفحه نمایش را لمس می کند. دوترا در حالی که سعی می کند روی صفحه نمایش زوم انجام دهد در حالی که می خندد می گوید: امروز یک روز عالی بود. دمای هوای ما (منطقه ما) در بعدازظهر بالاتر خواهد رفت، اما من واقعا این را نمی دانستم و تابحال آن را (صفحه) لمس نکرده بودم.

دوترا این ویدئو را در صفحه توئیتر خود منتشر کرد. این ویدئو از زمان انتشار تا به امروز نزدیک به 5 میلیون بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: این دقیقا عکس العملی بود که یک نفر اولین بار آتش را کشف کرد. جالب بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "ببینید ، تعجب کارشناس هواشناسی از لمسی بودن صفحه نمایش تلویزیون در برنامه زنده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ببینید ، تعجب کارشناس هواشناسی از لمسی بودن صفحه نمایش تلویزیون در برنامه زنده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید