بزرگ: مقابل استقلال مساوی هم به دردمان نمی خورد، ناراحتی هواداران را درک می کنیم

به گزارش وبلاگ باران علم، مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بر این عقیده است که در بازی هفته هفتم تیمش برابر استقلال تهران، حتی کسب نتیجه تساوی هم به درد شاگردان منصوریان نمی خورد.

بزرگ: مقابل استقلال مساوی هم به دردمان نمی خورد، ناراحتی هواداران را درک می کنیم

شروین بزرگ در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ باران علم، درباره شکست تیمش برابر پرسپولیس گفت: ما در این بازی قصد استفاده از دو پلن را داشتیم و قرار بود تا دقیقه 75 مالکیت توپ را به پرسپولیس بدهیم. اتفاقاً خوب هم دوام آوردیم، ولی متأسفانه گل بدی خوردیم. ما در مجموع غیر از ضربه مهدی عبدی که از خط عبور کرد موقعیت خاصی به حریف ندادیم و می توانستیم از این بازی امتیاز بگیریم که متأسفانه اینطور نشد. حالا امیدواریم که این باخت را در بازی با استقلال جبران کنیم.

وی در مورد دیدار شاگردان منصوریان مقابل استقلال آنهم در حالی که آبی پوشان در سه بازی گذشته پیروز به کسب سه امتیاز نشده اند، شرح داد: استقلال تیم قابل احترامی است، ولی ما باید روی شرایط تیمی خودمان تمرکز کنیم. بازی ساده ای در پیش نداریم، ولی میزبان هستیم و باید سه امتیاز را بگیریم. ما باید طلسم نبردن در بازی های خانگی را بشکنیم. شرایط صنعت نفت طوری است که در این بازی حتی مساوی هم به دردمان نمی خورد. اگر در این بازی نتیجه نگیریم و تیم های پایین جدول نتیجه بگیرند کارمان سخت می شود.

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان راجع به ناراحتی هواداران این تیم از نتایج ضعیف زردپوشان آبادانی گفت: ما ناراحتی آنها را درک می کنیم و می دانیم که تا الان نتایج خوبی نگرفته ایم. مطمئناً تمام هدف کادر فنی و بازیکنان این است که در بازی های بعدی بهترین عملکرد را داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بزرگ: مقابل استقلال مساوی هم به دردمان نمی خورد، ناراحتی هواداران را درک می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگ: مقابل استقلال مساوی هم به دردمان نمی خورد، ناراحتی هواداران را درک می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید