تسهیلات صنعت برق به شرکت های دانش بنیان

به گزارش وبلاگ باران علم، خبرگزاری خبرنگاران- شرکت توانیر با دعوت از همه شرکت های دانش بنیان فعال در زمینه بهینه سازی و مدیریت مصرف انرژی برای ارائه طرح های خطرپذیر، نسبت به حمایت از آنان اعلام آمادگی کرد.

تسهیلات صنعت برق به شرکت های دانش بنیان

به گزارش خبرگزاری وبلاگ باران علم از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، بر اساس بند ز تبصره 15 قانون بودجه سال 1400، وزارت نیرو مکلف است بخشی از منابع حاصل از افزایش بهای برق بعضی از صنایع بزرگ را تا سقف 13 هزار میلیارد ریال صرف اعطای تسهیلات خطرپذیر به شرکت های دانش بنیان صنعت برق و شرکت های فعال در حوزه اصلاح الگوی مصرف انرژی نماید.

با توجه به این تکلیف قانونی، دبیرخانه کارگروه راهبری مصارف بند ز تبصره 15 قانون بودجه سال 1400 که با دستور مدیرعامل شرکت توانیر در پژوهشگاه نیرو شروع به کار نموده، از شرکت های فعال در زمینه بهینه سازی و مدیریت مصرف انرژی الکتریکی و شرکت های دانش بنیان در کلیه زمینه های مرتبط صنعت برق دعوت به همکاری نموده و برای حمایت از آنان اعلام آمادگی نموده است.

این گزارش می افزاید: این شرکت ها می توانند جهت اخذ تسهیلات، طرح ها و پروژه های خود را به وسیله لینک های اعلام شده در آدرس https://www.nri.ac.ir/Technology/RTF به دبیرخانه ارائه کنند.

شرکت های علاقه مند تا 7 آذر ماه فرصت دارند نخستین سری طرح ها و پروژه های خود را برای اخذ تسهیلات از منابع شرکت توانیر در سامانه مذکور بارگذاری کنند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "تسهیلات صنعت برق به شرکت های دانش بنیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسهیلات صنعت برق به شرکت های دانش بنیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید