تیگو8 پرو مدیران خودرو رقیب چه خودروهایی خواهد شد ؟

به گزارش وبلاگ باران علم، سگمنت شاسی بلندهای میانه همیشه هواداران بسیاری در بازار ایران داشته است برای اثبات این قضیه باید توجهی به آمار فروش خودروهای وارداتی داشت چراکه کلیه محصولات این سگمنت همیشه جزو خودروهای وارداتی بودند و تا کنون نمونه تولیدی نداشته ایم.

تیگو8 پرو مدیران خودرو رقیب چه خودروهایی خواهد شد ؟

آمار نشان می دهد خودروی هیوندای سانتافه همیشه پر فروش ترین خودروی وارداتی به ایران بوده که دقیقا در این کلاس و سگمنت قرار می گیرد، و از سوی دیگر در سال های آخر واردات به کشور رنو کلئوس پرفروش ترین خودروی وارداتی بود که اتفاقا آن هم در این سگمنت قرار داشت پس می توان نتیجه گرفت که ایرانی ها عاشق شاسی بلندهای خانوادگی و جادار هستند.

حال شرکت مدیران خودرو میخواهد تا مدل تازه خود بنام تیگو8 پرو را که در همین سگمنت واقع شده است و اتفاقا پیروز ترین محصول شرکت سازنده هم در بازار چین و هم در بازارهای صادراتی بوده و در بعضی از بازارها چون روسیه رقابت تنگاتنگی را با هیوندای سانتافه داشته به بازار ایران هم معرفی نماید.

خودروهای اصلی موجود در این سگمنت را می توان هیوندای سانتافه- کیا سورنتو- رنو کلئوس- تویوتا راوفر- میتسوبیشی اوت لندرو نیسان ایکس تریل نامید چو حال این رقیب تازه نفس چینی که در سایر بازارها با بسیاری از رقیبان کره ای، ژاپنی، اروپایی و آمریکایی در یک بازار کامل آزاد و رقابتی توانسته فروش قابل قبولی بدست آورد، حال این شاسی بلند مغرور و پیروز آماده سفر به بازار ایران است و در حال اخذ بلیط.

رقبای اصلی تیگو8 پرو در بازار ایران را می توان نمونه های وارداتی هیوندای سانتافه، رنو کلئوس، میتسوبیشی اوت لندر با مدل های 2017 و 2018 نامید.

تیگو8 پرو مدیران خودرو دارای طراحی به روز و کاملا مدرن می باشد که همگام با سبک و متد روز طراحی است و با پیشرانه کاملا مدرن 1.6 لیتری TGDI و مجموعه کاملی از امکانات رفاهی و ایمنی قطعا با زبان تازه طراحی و مهندسی خود رقیبان را به چالش خواهد کشید.

منبع: تجارت نیوز

به "تیگو8 پرو مدیران خودرو رقیب چه خودروهایی خواهد شد ؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیگو8 پرو مدیران خودرو رقیب چه خودروهایی خواهد شد ؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید