خبرنگاران 9 نفر در مراسم چهارشنبه سوری استان اصفهان مصدوم شدند

به گزارش وبلاگ باران علم، اصفهان-خبرنگاران- سخنگوی مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان، تعداد مصدومان مراسم چهارشنبه آخر سال این استان را تا ساعت 24 روز سه شنبه 9 نفر گفت.

خبرنگاران 9 نفر در مراسم چهارشنبه سوری استان اصفهان مصدوم شدند

عباس عابدی، بامداد روز چهارشنبه به خبرنگار وبلاگ باران علم گفت: ساعت 21 و 30 دقیقه روز سه شنبه در شهر دهاقان یک خانم 24 ساله بر اثر انفجار ترقه دچار سوختگی سطحی از ناحیه کف دست شده بود که بصورت سرپایی در محل درمان شد.

وی در باره حادثه انفجار ترقه در صفاییه مبارکه نیز توضیح داد: ساعت 21 و 52 دقیقه سه شنبه، 2 پسر 14 و 16 ساله بر اثر انفجار ترقه دچار صدمات متعدد و سوختگی دست و پا شدند که شرایط عمومی آنها پایدار اعلام شده است.

سخنگوی مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان افزود: این افراد به بیمارستان محمد رسول الله (ص) مبارکه منتقل شدند.

وی ادامه داد: همچنین ساعت 21 و 52 دقیقه روز گذشته، انفجار ترقه در خیابان جی اصفهان سبب مصدومیت یک زن 31 ساله از ناحیه گوش شد که پس از اعزام یک واحد امدادی، بصورت سرپایی در محل تحت درمان نهاده شد.

عابدی گفت: در ساعت 22 و 29 دقیقه روز سه شنبه نیز یک پسر هشت ساله در شهرک بهاران نجف آباد حین مراسم چهارشنبه سوری داخل آتش افتاد و از ناحیه سر و دست دچار سوختگی شد.

وی اضافه نمود: این کودک برای درمان به بیمارستان محمد منتظری نجف آباد منتقل شد.

به گزارش وبلاگ باران علم، ساعت 18 و 39 دقیقه امروز نیز یک نوجوان 16 ساله در یکی از پارک های فولادشهر بدلیل انفجار ترقه دچار سوختگی 4 درصدی و سطحی ران (فمور) راست شد.

ساعت 18 و 56 دقیقه روز سه شنبه نیز یک زن 46 ساله در خیابان جی اصفهان بر اثر انفجار ترقه مصدوم و به بیمارستان فارابی منتقل شد.

همچنین ساعت 20 و 12 دقیقه نیز 2 مرد 18 ساله در خمینی شهر بدلیل انفجار ترقه و سوختگی های متعدد و آسیب دست و پا و سر و گردن توسط تکنسین های اورژانس به بیمارستان 9 دی منظریه این شهر منتقل شدند.

به گزارش وبلاگ باران علم، تمام پایگاه های اورژانس 115 شهری و جاده ای و مراکز درمانی بویژه مرکز درمانی امام موسی کاظم(ع) برای موارد سوختگی و مرکز تخصصی فیض اصفهان برای آسیب های چشمی، از دیروز تا امروز چهارشنبه در حالت آماده باش هستند که در صورت بروز حوادث احتمالی ناشی از برگزاری مراسم چهارشنبه خاتمه سال، به مصدومان خدمات رسانی نمایند.

سال گذشته هیچ حادثه ای در شهر اصفهان و سایر شهرستان های استان از مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان امدادخواهی نشد و تنها 2 نوجوان در فولادشهر دچار سوختگی دست شدند.

اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان دارای 77 پایگاه شهری، 75 پایگاه جاده ای، یک پایگاه امداد هوایی،2 دستگاه اتوبوس آمبولانس و 9 اتاق فرمان است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 9 نفر در مراسم چهارشنبه سوری استان اصفهان مصدوم شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 9 نفر در مراسم چهارشنبه سوری استان اصفهان مصدوم شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید