روبات ها ناجی رستوران های هلند می شوند

به گزارش وبلاگ باران علم، این روز ها استفاده از ربات ها در رستوران های هلند بسیار رایج شده است. این ربات ها با هدف کنترل ابتلا به کرونا و حفظ فاصله اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرند.

روبات ها ناجی رستوران های هلند می شوند

اخیرا برخی رستوران هلندی از روبات ها برای اجرای فاصله اجتماعی و سرویس دهی به مشتریان استفاده می کنند.

با توجه به این که فضا برای مشتریان محدود است، هنوز هم باید قوانین فاصله گذاری اجتماعی دنبال شوند. یکی از این رستوران های هلندی، دادوان است که ربات هایی را برای سرو غذا در نظر گرفته است. پس از گذشت بیش از دو ماه از قرنطینه در هلند، اکنون مشتریان رستوران های هلندی از حضور ربات های کوچک استقبال می کنند.

در هلند کافه ها و رستوران ها تا زمانی که بیش از 30 مشتری نداشته باشند و فاصله اجتماعی را حفظ کنند مجاز به افتتاحند. سالن های سینما و موزه ها نیز بازگشایی شده اند. مانند سایر مناطق جهان، برخی از صاحبان مشاغل در هنگام بازگشایی به فکر راه هایی برای به حداقل رساندن ریسک ها افتاده اند. این به معنای استفاده از روبات ها در سراسر رستوران ها بود.

دنی دنگ، مالک داداوان در این خصوص می گوید که وی برای شروع کار با اضافه کردن روبات ها به جمع کارمندانش ریسک بزرگی کرده است، اما از این کار راضی است.

در این رستوران ابتدا، روبات دربان جیمی به استقبال مشتریان می رود. سپس، این روبات دمای بدن مشتری را می گیرد و در صورت عدم وجود تب، چراغ سبز را نشان می دهد، که نشانه ای از عدم وجود COVID-19 است. اگر همه چیز درست باشد، مشتریان توسط جیمی به سمت صندلی ها هدایت می شوند.

سپس یک ربات سفید برای دریفات سفارشات یا تحویل نوشیدنی سر میز می آید. سپس روبات امی وقتی سفارشات آماده شد، غذا را به سر میز می آورد.

پس از اتمام غذا، یک روبات دیگر برای جمع آوری ظروف می آید. درواقع از ابتدا تا انتهای جریان حضور در این رستوران، خبری از انسان ها نیست و همه کار ها توسط روبات ها انجام می شود.،انتخاب

منبع: ایران آنلاین

به "روبات ها ناجی رستوران های هلند می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روبات ها ناجی رستوران های هلند می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید