فلوریدا کجاست؟ دلایلی که باید فلوریدا را دید

به گزارش وبلاگ باران علم، لطفا این کار را انجام بدهید، پیدا کردن علت برای سفر به فلوریدا، سرزمین غرق در افتاب و تفریح کارسختی نیست. اما کسانی که سال جاری فلوریدا را انتخاب می نمایند، واقعا مورد پذیرایی خاص قرار خواهند گرفت. تامارا هینسون از سالن های غذاخوری تازه تاسیس در میامی گرفته تا هتل های بی نظیر اورلاندو همه و همه آماده پذیرایی از شما هستند. شاید با خود بپرسید، فلوریدا کجاست؟ 9 علت وجود دارد که شما این کشور افتاب گیر را در فهرست مکان هایی قراردهید که دوست دارید سال جاری به آنها سفر کنید. پس در ادامه با ما در مجله گردشگری خبرنگاران همراه باشید برای سفر به فلوریدا...

فلوریدا کجاست؟ دلایلی که باید فلوریدا را دید

1) شما می توانید از سواحل زیبای دیتونا در هتل تازه تاسیس لذت ببرید

سال 2018 زمان درخشش ساحل دیتون، به لطف گشایش هتل راک هارد در ماه مارس است. یک اتاق رزرو کنید و از نواختن گیتار فندر و دستگاههای ضبط کروسلی به طور تحسین برانگیزی لذت ببرید (تا جایی که حتی اگر بخواهید در اتاق خود یک کنسرت اجرا کنید، صدای آن برای اتاق مجاور ایجاد مزاحمت نمی نماید).

این امواج مثبت تا چشمه هم درجریان است؛ مرکز درمانی موزیک محوری که برای رفاه شما در نظر گرفته شده است. در این چشمه ثبت نام کنید تا هنگام استفاده از آن از انتقال ارتعاشات حاصل از نواختن گیتار و سوپرانو به بدن خود لذت ببرید. می گردد گفت که این چشمه، بیشتر نشاط آور به نظر می رسد. آیا هنوز هم با خود می پرسید؛ فلوریدا کجاست؟

2) از تفریح های پیشرفته اولین هتل گیاه شناسی استودیوهای عمومی

اولین باغ گیاه شناسی استودیوهای عمومی که در هتل اوچورا واقع شده است در اگوست سال جاری قابل بهره برداری است. ولی میهمانان قبل از آن می توانند از دیگرامکانات آن، مانند پارک قدیمی استفاده نمایند.

یقینا سیستم ارتعاشی این هتل پیشرفته تر خواهند شد؛ اولین هتل جهانی با یک بار در پشت بام و سیستم صوتی موجود درون استخرمی باشد. و نمونه دیگر، اورلاند، که قرار است در مرکز پرهیاهوی شهر تاسیس گردد، جائیکه اولین هتل گیاه شناسی به نام دلانی واقع در مرکز شهر واقع شده و در این بهار مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. حواستان باشد در سفر به فلوریدا، ورود بچه ها به این مجموعه آزاد نمی باشد.

بعلاوه توصیه می کنیم که به تماشای پارک زیبای وینتر در همسایگی این مجموعه بروید. در این پارک می توانید برای گردش با قایق ثبت نام کنید و در دریاچه های متصل به هم که خانه های ویلایی بر آنها سایه افکنده اند به گشت و گذار بپردازید تا بدانید فلوریدا کجاست؛ این مسیر طولانی ترین مسیر گردشگری فلوریداست و سال جاری هشتادمین سالگرد تاسیس ان جشن گرفته می گردد.

3) هیجان در شهربازی تازه دنیای دیزنی و استودیوی همگانی

اورلاندو بدون آزاد کردن کمی آدرنالین و هیجان، اصلا اورلاندو نیست. سال جاری تابستان، مسافران می توانند تا دوردستها را زیر نظر داشته باشند و این امر را مدیون سرزمیں 11 هکتاری توی ایتئری لند درارتفاعات دیزنی لند هستند.

کارهایی که می تواند با صرف هزینه در نظر گرفته، در دنیای دیزنی انجام بدهید

این سرزمین که آن طرف استودیوهای همگانی قرار گرفته است، سرزمینی است که سرعت، شگفتی و هیجان بیش از میزان در آن موج می زند و دراین تابستان پرده برداری خواهد شد، اگرچه هیچ گونه شرح دقیقی در خصوص جزئیات آن داده نشده است، اما با توجه به تاریخچه آن می توانیم منتظر تماشا سواران اون شان باشیم که با سرعت هر چه تمام تر در تعقیب مجرمان متفکر هستند. کسانی که عاشق هیجانند می توانند با بهره گیری از صف مجازی، دریک صف جا رزرو نمایند. فلوریدا کجاست؟ سفر کنید و کشف کنید.

و بعلاوه مسافران این شانس را دارند که در کنار ماشین های فیلم های مختلف سلفی بیاندازند.

4) اولین پناهگاه شامل خدمات کامل در کی

در ماه اوریل شاهد افتتاح اولین پناهگاه شامل تمامی خدمات در کی در سفر به فلوریدا خواهیم بود. لارگو کی بانگالو که ورود اطفال به آن ممنوع است. محلی پیشرفته و مجهز که محل خوبی برای تمدد اعصاب است. بخش اعظم اتاق های آن که تعدادشان به 135 می رسد و همین طور سوئیت های آن، دارای استخرهای کوچک خصوصی هستند. این سایت 13 هکتاری دارای پنج رستوران، 4 بار و 300 متر خط ساحلی است. اما خیلی در این محل نمانید چرا که جریانات زیادی درهمان موقع در کی درحال اتفاق است. دسامبر گذشته شاهد گشایش موزه تنس ویلیلیام در کی غربی بودیم (نمایشنامه نویسی که 34 سال در این مکان زندگی نموده بود). بعلاوه از بهره مند شدن از یک تور تازه، راه اندازی شده به وسیله کی غربی خرسندیم؛ در سفر به فلوریدا این تور به منظور توسعه طبیعت گردی و جبران خرابی های حاصل ازطوفان راه اندازی شد که به مسافران این اجازه را می دهد تا به هر طریقی که می توانند جهت بازیافت این سرزمین یاری نمایند؛ به مسافران اجازه می دهند تا درخت بکارند و یا حتی آوارهای حاصله را از این منظقه حفاظت شده دور نمایند.

5) تجربه اوقات خوش در تمپا

همان قدر که باغ گلها را دوست داریم به همان میزان هم می توانیم از زیبایی های بیشمار شهرتمپا لذت ببریم. و سال جاری به گشت و گذار در ریور واک بپردازیم؛ یک پیاده رو 8/3 مایلی که در مرکز شهر واقع شده است و برترین وسیله برای گشت و گذار در معروف ترین جاذبه های این منطقه است، از این میان در سفر به فلوریدا می توان به اکواریوم فلوریدا، املیا آ نلا، مرکز تاریخی، موزه هنرهای تمپا و موزه مخصوص بچه ها گلیزر بازدید کرد؛ تمام این جاذبه ها با ریورواک مرتبط هستند، جایی که با نورپردازی رنگارنگی که در آ ن بکاربرده شده است حس و حال زندگی در شب جاری شده است. پس دیگر باید بدانید فلوریدا کجاست!

از سال 2018 برای کایاک سواران، قایق سوران و سواران قایق پدالی، گشت و گذار در شهر به وسیله این مسیر آبی بسیار آسان تر خواهد بود و این امر را مدیون لنگرگاه شناوری هستند که به تازگی راه اندازی شده است. بعلاوه مساحت این منطقه تا دو برابر افزایش پیدا خواهد نمود تا به عنوان سالن برگزاری رویدادهای فرهنگی مورد استفاده قرار گیرد؛ این رویداها بطور ماهیانه و به نام فورت فرایدی در خلیج تمپا برگزار می گردد.

6) کمی تفریحات آبی در سیورد، اورلاندو

اخیرا این مرکز تفریحی به علت سرمایه گذاری برای توسعه تفریحاتی که موجب آزاد شدن ادرنالین می گردد، مورد تحسین قرار گرفته است و این در حالیست که کم کم بنا دارد که نمایش های مربوط به دلفین ها و والها را از رده خارج کند. فلوریدا کجاست؟ اگر چه هنوز در آن مسیرهای آبی بسیاری است اما آ خرین مسیری که تعبیه شده افرادی را که در پی هیجان هستد همانند اهن ربایی به خود جذب می نماید. این تابستان از مسیر قایقرانی پرهیجانی پرده برداری خواهد نمود که اخرین مسیر قایقرانی در آبهای خروشان سرزمین اورلاندو است.

مرحله بعدی رفتن به پارک آبی این سرزمین بنام اکواتیکا است. افراد می توانند در مسیر ری راش سوار بر جت های قوی شوند و با عبور از مسیری پر پیچ و خم که موجب پرت شدن انها به سمت بالا میگردد، وارد مسیری لوله ای خمیده به شکل مانتاری شوند. این مسیر، بهار به مرحله بهره بردای می رسد.

7) ملاقات از نمایشگاه های هنر

باید تاکید کنم که این شهر فقط مخصوص طرفدارن پارک آبی و یا ترن های هوایی نیست. این شهر مفتخر به داشتن نمایشگاهای هنری است که دربرترین گالری شهر تعبیه شده است. موزه هنری دلاند دالتون یکی از برترین موزه های این شهراست که قرار است بهار سال جاری در شهر دلاند افتتاح گردد. موضوع این گالری، نمایشگاهی از آثار هنری گرافیست هلندی بنام مارتیزکرنلی اشر است.

آیا دوست دارید که وجه وحشی خود را به چالش بکشید؟ این بهار بعلاوه، شاهد افتتاح موزه هنرهای حیات وحش و وسترن جیمز در خیابان پترزبرگ خواهیم بود.

8) سفر به وسیله برایت لاین

برای دستیابی به اخبارهیجان انگیز مربوط به آ خرین خط راه اهن، نیازی نیست که در گروه علاقه مندان به گردآوری اخبار مربوط به ترن ها قرار بگیرید. برایت لاین خط راه آهنی است که اخیرا بنای آن گذاشته شده است و از میامی به اورلاندو کشیده شده است و ژوئن سال جاری فاز اول آن به اتمام خواهد رسید که فورت لادردید را به پالم بیچ وصل می نماید. فلوریدا کجاست؟

ترن های این خط بسیار لوکس هستند و در آنها محلی برای حمل دوچرخه بعلاوه یک پریز برای هر صندلی درنظر گرفته شده است. فاصله این دو شهر به وسیله این ترن در مدت زمان سی دقیقه طی می گردد و فاز دوم آن که تابستان سال جاری بهره برداری می گردد شهر میامی را به دو سایت متصل می نماید.

9) صرف غذا در میامی

سال جاری همه چیز در میامی به شکم مربوط می گردد. عاشقان غذا می توانند در تورهای شکم محور در یکی از خوش اب و رنگارنگ ترین منطقه ها این شهر بناه لیتل هایتی که به همت برگزار نماینده های تورهای غذایی میامی برپا شده است، ثبت نام نمایند تا بدانید زیبایی های در فلوریدا کجاست؟

وقتی صحبت رستوران های تازه تاسیس به میان می آ ید، می توان به رستوران استفان کیچن اشاره نمود؛ این رستوران اخیرا راه اندازی شده است، رستورانی کوبایی که خوانندگان معروف، گلوریا و امیلی استفان در ان به هنر نمایی می پردازند.

سالنی تازه تاسیس، مخصوص غذاهای آسیایی که در خیابان 800- 1 لاکی واقع شده است؛ رستورانی که به تازگی در منطقه وینود افتتاح شده است و دارای فضایی گرم و مطبوع است. رستوران دیگری که خیلی تا زمان افتتاح آن باقی نمانده است، رستوران مخصوص غذاهای ایتالیایی است که در سالن میامی واقع شده است. در فروشگاه های لاسنترال نانوایی های ایتالیایی واقع شده اند.

منبع: همگردی

به "فلوریدا کجاست؟ دلایلی که باید فلوریدا را دید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فلوریدا کجاست؟ دلایلی که باید فلوریدا را دید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید