مدارس کدام استان ها دوشنبه تعطیل است؟

به گزارش وبلاگ باران علم، با توجه به بارش برف و برودت هوا بعضی از مدارس و مراکز آموزشی در استان های های کشور در نوبت نوبت صبح و بعد از ظهر دوشنبه 24 بهمن ماه 1401 تعطیل و یا غیر حضوری شده است.

مدارس کدام استان ها دوشنبه تعطیل است؟

به گزارش وبلاگ باران علم، با توجه به بارش برف و برودت هوا بعضی از مدارس و مراکز آموزشی در استان های های کشور در نوبت نوبت صبح و بعد از ظهر دوشنبه 24 بهمن ماه 1401 تعطیل و یا غیر حضوری شده است.

مدارس ابتدایی البرز غیرحضوری شد

سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری البرز گفت: فردا نوبت صبح مقطع ابتدایی مدارس استان استان به جز اشتهارد به دلیل یخبندان و برودت هوا به صورت غیرحضوری است.

مدارس استان زنجان غیر حضوری شد

جواد فیاضی، مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان روز یکشنبه گفت: مدارس ابتدایی و متوسطه اول در همه منطقه ها 14 گانه این استان در نوبت بعد از ظهر امروز یکشنبه غیر حضوری شد و فعالیت های آموزشی این مدارس در بستر شبکه مجازی شاد انجام می گردد.

مدارس استان قزوین تعطیل شد

نوبت صبح همه مدارس استان قزوین در تمامی مقاطع تحصیلی فردا دوشنبه 24بهمن ماه به دلیل بارش برف و برودت هوا و یخبندان تعطیل و کلاس های درس به صورت غیرحضوری برگزار می گردد.

مدارس 4 شهرستان کرمانشاه روز دوشنبه غیرحضوری شد

به دلیل بارش برف و برودت هوا و بر اساس تصمیم کارگروه مدیریت بحران استانداری کرمانشاه، مدارس گروه صبح کلیه مقاطع تحصیلی شهرستانهای صحنه، سنقروکلیایی، هرسین و کنگاور و بخش های دینور و بیستون، فردا(دوشنبه) به صورت غیرحضوری و در بسترشاد تشکیل خواهد شد.

ادارات، بانک ها، مدارس و دانشگاه های استان همدان فردا تعطیل است

بر اساس اعلام مدیریت بحران استان همدان همه دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها، شرکت ها، موسسات، بانک ها، دانشگاه ها و مراکز آموزشی فردا تعطیل است.

مدارس استان مرکزی در نوبت عصر غیرحضوری شد

مدارس استان مرکزی در همه مقاطع تحصیلی در نوبت عصر به دلیل بارش برف روز یکشنبه 23 بهمن ماه غیرحضوری شد.

اعلام نحوه فعالیت آموزشی مدارس در چهارمحال و بختیاری

با توجه به بارش برف و لغزندگی معابر، فعالیت آموزشی کلیه مدارس شهرستان های کوهرنگ و بن به صورت غیرحضوری برگزار می گردد.

مدارس بسطام غیرحضوری شد

مدارس تمام مقاطع تحصیلی بخش بسطام فردا (دوشنبه) غیرحضوری شد.

ابوطالب جلالی، فرماندار شهرستان شاهرود اظهار کرد: با توجه به برودت هوا و لغزندگی معابر و به منظور مدیریت مصرف سوخت، تدریس در مدارس تمام مقاطع تحصیلی بخش بسطام در روز دوشنبه، 24 بهمن ماه غیرحضوری برگزار می گردد.

جلالی اضافه نمود:مدارس تمامی مقاطع تحصیلی شهر شاهرود نیز از ساعت 9 صبح فعال می شوند.

تعطیلی مدارس قم در پی بارش برف

اداره کل آموزش و پرورش قم خاطرنشان کرد : بر اساس مصوبات مدیریت پیشگیری از بحران استان قم فردا دوشنبه 24 بهمن ماه، به دلیل بارش برف، سردی و برودت هوا فعالیت تمامی دوره های تحصیلی در نوبت صبح غیرحضوری خواهد بود.

بر اساس این اطلاعیه پیش دبستانی و مهدکودک های قم فردا تعطیل و سایر مقاطع تحصیلی نوبت صبح غیرحضوری خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "مدارس کدام استان ها دوشنبه تعطیل است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدارس کدام استان ها دوشنبه تعطیل است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید