مفقودی کوهنورد تهرانی 10 روزه شد

به گزارش وبلاگ باران علم، کوهنورد تهرانی که 10 روز قبل در اتفاعات لواسان مفقود شده بود، هنوز خبری از وی به دست نیامده است.

مفقودی کوهنورد تهرانی 10 روزه شد

به گزارش فارس، پس از گذشت 10 روز از مفقود شدن کوهنورد تهرانی بنام مرتضی رضایی زاده در ارتفاعات آتشکوه هنوز هیچ اثری از وی یافت نشده است.

وی 20 آبان ماه در جمع یک تیم 9 نفره برای صعود قله آتشکوه به منطقه لواسانات رفته بود، اما هنگام بازگشت از تیم جدا و دیگر اثری از این کوهنورد یافت نشد. در این مدت از ابتدای اطلاع رسانی به نیرو های امدادگر هلال احمر کوشش های زیادی در عصر همان روز آدینه انجام شد، ولی بی نتیجه بود.

از روز شنبه 21 آبان امدادگران دیگری با مشارکت کوهنوردان عضو کمیته جستجو و نجات هیات کوهنوردی استان تهران، هیات کوهنوردی شمیرانات، هیات کوهنوردی شهرستان لواسان و امدادگران محلی به منطقه اعزام شدند، ولی با جستجو مسیر های مختلف منطقه متاسفانه اثری از وی نیافتند.

کوشش های دیگری در روز آدینه 27 آبان در منطقه انجام شد که بالغ بر 80 نفر از کوهنوردان و امدادگران در منطقه از مسیر های مختلف همانند دره لار، کند بالا و مسیر های دیگری که احتمال یافتن وی بود انجام شد، ولی بی نتیجه ماند.

هلی کوپتر امداد هلال احمر هم روز آدینه نیرو های امداد و نجات را به ارتفاعات بالا منتقل کرد و استفاده از هلی شات جهت آنالیز مسیر های صعب العبور و غیر قابل دسترس در روز های مختلف و استفاده از سگ های جستجوگر به همراه خانواده وی که در منطقه حضور داشتند هم بی نتیجه بود.

رصد پالس های مخابراتی تلفن همراه وی نیز مکان وی را در جایی خارج از محیط کوهستان نشان می داد که باز بی نتیجه بود.

جستجو از طرف ارگان سازمان امداد و نجات هلال احمر خاتمه یافته اعلام شده، ولی کوشش ها برای یافتن وی از طرف کوهنوردان همچنان ادامه دارد.

منبع: فرارو

به "مفقودی کوهنورد تهرانی 10 روزه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مفقودی کوهنورد تهرانی 10 روزه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید