پزشک پرسپولیس: جواب تست های اعلام شده منفی بود

به گزارش وبلاگ باران علم، پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت تا به امروز جواب تست کرونای 9 نفر از اعضای تیم اعلام نشده است، اما پاسخ تست سایر افراد منفی بوده است.

پزشک پرسپولیس: جواب تست های اعلام شده منفی بود

به گزارش وبلاگ باران علم ، علیرضا حقیقت، پزشک تیم فوتبال پرسپولیس در گفت و گو با رسانه رسمی این باشگاه درباره جواب تست کرونای اعضای تیم پرسپولیس در دوحه گفت: ما قبل از اینکه وارد دوحه شویم، دو سری تست کرونا داشتیم که خوشبختانه همه آن ها منفی بود. بلافاصله پس از ورود به دوحه هم دوباره از تمام اعضای تیم تست کرونا گرفته شد که هنوز جواب تست 9 نفر از اعضا اعلام نشده ولی تست مابقی افراد منفی شده است.

وی اضافه نمود: ما در دوحه مشکلاتی مثل کمبود تنوع غذایی و عدم توانایی کادرفنی برای خروج از هتل داریم، اما سعی می کنیم تنوع غذایی را بیشتر کنیم تا به لحاظ تغذیه بچه ها کمتر دچار مشکل شوند. ما هر 4 تا 6 روز هم قرار است تست کرونا بدهیم تا بهتر بتوانیم سلامت بازیکنان را کنترل کنیم.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص مصدومیت مهدی عبدی و کمال کامیابی نیا نیز شرح داد: مهدی عبدی چند روز پیش از حضور در دوحه دچار پیچ خوردگی مچ پا شد و خوشبختانه با کوشش کادر پزشکی بعد از چند روز به تیم بازگشت. او الان با تیم تمرین می نماید و در کنارش با کادر پزشکی هم کار می نماید.

حقیقیت گفت: کامیابی نیا هم دچار کشیدگی همسترینگ پا شده بود و از چهار روز پیش به تمرینات گروهی اضافه شده است و در کنار آن با تیم پزشکی هم کار می نماید. سعی ما بر این است که با توجه به کمبود وقت، به صورت موازی کارهای پزشکی و تمرینی کامیابی نیا را پیش ببریم.

وی در انتها گفت: مهدی شیری هم دچار کشیدگی همسترینگ پا شد و سعی کردیم او را همراه خود به کشور قطر بیاوریم، ولی با توجه به اینکه امکانات درمان در دوحه به اندازه تهران نبود، تصمیم بر این شد که این بازیکن در تهران تمریناتش را دنبال کند و سپس به تیم اضافه گردد.

منبع: جام جم آنلاین

به "پزشک پرسپولیس: جواب تست های اعلام شده منفی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پزشک پرسپولیس: جواب تست های اعلام شده منفی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید