گلایه شدید مدیران پرسپولیس از سازمان لیگ، بلاتکلیفی سرخ ها برای ثبت قرارداد فرجی

به گزارش وبلاگ باران علم، مدیران باشگاه پرسپولیس به دلیل صادر نشدن کارت بازی فرشاد فرجی و بلاتکلیفی ایجاد شده، از عملکرد سازمان لیگ ناراحت هستند.

گلایه شدید مدیران پرسپولیس از سازمان لیگ، بلاتکلیفی سرخ ها برای ثبت قرارداد فرجی

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ باران علم، مدیران باشگاه پرسپولیس پس از عقد قرارداد با فرشاد فرجی، حالا به دلیل مسائل مالکیتی باشگاه پدیده خراسان با چالشی جدید برای ثبت قرارداد و دریافت کارت بازی فرجی روبرو شده اند و همین موضوع باعث ناراحتی شدید مدیران این باشگاه از سازمان لیگ شده است.

فرشاد فرجی که رضایت نامه خود را از باشگاه پدیده دریافت نموده و سپس به پرسپولیس پیوسته است، به دلیل شرایط مبهم مالکیت باشگاه پدیده و کش و قوس های موجود در این باشگاه بر سر مسائل مالکیتی، فعلاً نتوانسته است قرارداد خود در سازمان لیگ را ثبت کند و به همین دلیل نمی تواند تیمش را در ملاقات فردا مقابل نفت مسجد سلیمان همراهی کند.

در همین زمینه نیز باشگاه پرسپولیس طی نامه نگاری هایی با سازمان لیگ خواهان معین شدن تکلیف فرشاد فرجی و همچنین مالکیت باشگاه پدیده شده است تا بازیکن جدید سرخپوشان قرارداد خود در سازمان لیگ را ثبت کند اما تا به امروز جوابی به نامه های باشگاه پرسپولیس داده نشده و همین موضوع باعث دلخوری شدید مدیران این باشگاه شده است.

به گزارش وبلاگ باران علم، باشگاه پدیده خراسان که در دو فصل اخیر به نامشهر خوردو مشهد شناخته می شد، این روزها با مسائل مالکیتی دست و پنجه نرم می نماید و اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی و فرهاد حمیداوی هر دو ادعای مالکیت بر این باشگاه را دارند و همین موضوع باعث به وجود آمدن اختلافاتی در باشگاه مشهدی شده است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ باران علم بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گلایه شدید مدیران پرسپولیس از سازمان لیگ، بلاتکلیفی سرخ ها برای ثبت قرارداد فرجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه شدید مدیران پرسپولیس از سازمان لیگ، بلاتکلیفی سرخ ها برای ثبت قرارداد فرجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید