انبارهای رباتیک آمازون به کارگران آسیب می رسانند

به گزارش وبلاگ باران علم به نقل از انگجت، از سال 2014 میلادی آمازون کارآمدی و ایمنی انبارهای اتوماتیک خود را به رخ شرکت های دیگر می کشد.

انبارهای رباتیک آمازون به کارگران آسیب می رسانند

در این انبارها ربات ها در بخش های مختلف به کارمندان انسانی کمک می کنند.

اما اکنون فاش شده اتوماسیون بیشتر به کارمندان این شرکت آزار می رساند. گزارش جدید مرکز گزارش دهی تحقیقاتی(Reveal) نشان می دهد بین 2016تا2019 میلادی نرخ جراحت های جدی کارمندان آمازون در انبارهای رباتیک 50 درصد بیشتر از انبارهای عادی بوده است.

همچنین این واحدها بیشترین میزان جراحت های کارگران را بین انبارهای آمازون داشتند. به عنوان مثال سال گذشته در انبار رباتیک BF13 در سیاتل نرخ جراحت میان 100 کارگر22 مورد گزارش شده بود.

این گزارش اشاره می کند چنین رقمی 5 بار بالاتر از استانداردهای صنعتی و حتی متوسط آمازون است.

آنچه به جراحات بیشتر کارگران آمازون در انبارهای رباتیک منجر می شود، انتظارات غیر واقعی این شرکت از کارگران آنها است. به عنوان مثال قبلا گروهی از کارمندان این انبارها باید در هر ساعت 100 بسته را اسکن می کردند. اما اکنون آمازون از آنها انتظار دارد تا 400 بسته را در همان بازه زمانی اسکن کنند. این کارمندان نمی توانند بدون آسیب به خود با ربات ها همکاری کنند.

طبق اطلاعات گزارش جراحات در انبارهای رباتیک این شرکت طی فصل خرید برای تعطیلات افزایش می یابد. در سال 2019 میلادی آمازون 14 هزار مورد جراحت جدی در 150 مرکز خود ثبت کرده است. همچنین نرخ جراحتها هر سال افزایش می یابد.

این درحالی است که به نظر می رسد آمازون تمایلی به اطلاعات از قانونگذاران فدرال در این خصوص ندارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "انبارهای رباتیک آمازون به کارگران آسیب می رسانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انبارهای رباتیک آمازون به کارگران آسیب می رسانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید