تورنمنت EVO 2022 با یک مراسم شامل رونمایی های مختلف افتتاح خواهد شد

به گزارش وبلاگ باران علم، حدود 2 سال پیش بود که شرکت سونی خاطرنشان کرد دیگر در مراسم E3 حضور نخواهد داشت. از همان زمان این غول دنیای تکنولوژی تصمیم گرفت تا رویدادهای متعددی را برای معرفی عناوین خود برپا کند. حال سونی تصمیم گرفته تا در مراسم ایوو (EVO) سال جاری با دست پر ظاهر گردد. مراسم ایوو از سال 2002 برگذار می شده و سال جاری بیست سالگی این رویداد هم هست. به همین علت اهمیت زیادی دارد.

تورنمنت EVO 2022 با یک مراسم شامل رونمایی های مختلف افتتاح خواهد شد

مراسم ایوو از تاریخ 14 تا 16 مرداد (5 تا 7 آگوست) جریان خواهد داشت. حال دوباره بازیکنان می توانند به صورت حضوری در عناوین رقابتی با هم رو در رو بشوند. از عناوینی که اعلام شده در مراسم ایوو 2022 حضور خواهند داشت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مورتال کامبت 11 آلتیمیت (Mortal Kombat 11 Ultimate)
  • تکن 7 (Tekken 7)
  • گیلتی گیر استرایو (Guilty Gear Strive)
  • استریت فایتر 5 (Street Fighter V)
  • شاه مبارزان 15 (The King of Fighters 15)
  • ملتی بلاد: تایپ لومینا (Melty Blood: Type Lumina)
  • دراگون بال فایتر زی (Dragon Ball Fighter Z)
  • گرنبلو فانتزی (Granblue Fantasy)

رقابت ها به صورت زنده از پلتفرم توییچ (Twitch) پخش خواهند شد. در کنار آن نیز سونی قرار است برنامه خود را اجرا کند. نام این برنامه Playstation Tournament: Evo Lounge) بوده و به وسیله کانال یوتیوب و توییچ سونی در دسترس خواهد بود. طبق چیزی که اعلام شده این برنامه شامل اخبار زیادی از عناوین مختلف سونی خواهد بود. در صفحه بلاگ سونی نوشته شده که شرکت های ناشر زیادی در این مراسم حضور خواهند داشت. از این موارد می توان به کپکام (Capcom) و بندای نامکو (Bandai Namco) اشاره نمود.

حضور سونی در این رویداد نشان می دهد که این شرکت تمایل بیشتری به عناوین رقابتی دارد. ماه گذشته نیز سونی یکی از شرکت های فعال در زمینه ورزش های الکترونیکی به نام Repeat.GG را خریداری کرد. کار این شرکت راحت تر کردن اجرای عناوین رقابتی مثل دوتا 2 (Dota 2) و فورتنایت روی پلتفرم های مختلف است. پس به احتمال زیاد رویکرد بعدی سونی به سمت عناوین رقابتی و کوشش برای حضور فعال در این زمینه است.

منبع: VideoGamesChronicle.com

منبع: دیجیکالا مگ

به "تورنمنت EVO 2022 با یک مراسم شامل رونمایی های مختلف افتتاح خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تورنمنت EVO 2022 با یک مراسم شامل رونمایی های مختلف افتتاح خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید