تکلیف معلمان واکسن نزده با حضوری شدن مدارس چه می گردد؟

به گزارش وبلاگ باران علم، سخنگوی وزارت آموزش و پرورش در امر بازگشایی مدارس درباره شرایط حضور معلمان در مدارس در صورت بازگشایی حضوری گفت: واکسیناسیون در بیش از 85 درصد معلمان اجرا شده است اما درباره نحوه مواجهه دولت با کسانی که به علت غیرموجه واکسن دریافت نمی نمایند تابع سیاست هایی هستیم که وزارت بهداشت طراحی خواهد نمود.

تکلیف معلمان واکسن نزده با حضوری شدن مدارس چه می گردد؟

علیرضا کمرئی در گفت وگو با وبلاگ باران علم، در این باره اظهار کرد: واکسیناسیون در بیش از 85 درصد معلمان اجرا شده است؛ بعضی دو مرحله را دریافت نموده اند و بعضی نوع خاصی از واکسن را زده اند و منتظر مرحله بعدی هستند.

وی اضافه نمود: از سال گذشته و وقتی مدارس را غیرحضوری اداره می کردیم یکی از نگرانی های جدی ما خود معلمان و خانواده های دانش آموزان بودند. این موضوع مطرح بود که طبق نگاه تخصصی مراجع بهداشتی کسانی که با بچه ها در ارتباط هستند بیشتر در معرض سرایت ویروس قرار می گیرند. به علت همین نگرانی، تسریع واکسیناسیون معلمان را با هماهنگی وزارت بهداشت پیگیری کردیم و وزارت بهداشت تشخیص داد که این گروه باید در اولویت قرار بگیرند.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش در امر بازگشایی مدارس با اشاره به اینکه اگر این اتفاق نیفتد و بعضی معلمان واکسن دریافت ننمایند، خودشان در معرض آسیب هستند گفت: درباره نحوه مواجهه دولت با کسانی که به علت غیرموجه واکسن دریافت نمی نمایند تابع سیاست هایی هستیم که وزارت بهداشت طراحی خواهد نمود. آموزش و پرورش در این باره نظر خاصی ارائه نمی کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تکلیف معلمان واکسن نزده با حضوری شدن مدارس چه می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف معلمان واکسن نزده با حضوری شدن مدارس چه می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید