در کامنت ها گیف بفرستید؛ اینستاگرام بروزرسانی شد

به گزارش وبلاگ باران علم، گجت نیوز نوشت: استفاده از گیف در کامنت های اینستاگرام امکان پذیر شد. این باعث جذابیت هرچه بیشتر تعاملات کاربران به وسیله بخش نظرات زیر پست ها می گردد.

در کامنت ها گیف بفرستید؛ اینستاگرام بروزرسانی شد

اینستاگرام کار خودش را به عنوان یک پلتفرم اشتراک گذاری عکس شروع کرد، اما بعده ها با استوری ها و ریلزها مسیرش عوض شد. اکنون طوری شده که حتی ممکن است شما به طور اتفاقی وارد بخش ریلزها شوید و ساعت ها به تماشای ویدیوهای کوتاهی که کاربران منتشر نموده اند، بنشینید.

بسیاری از کاربران زیر پست ها، نظر خودشان را می گذارند. در حال حاضر شما می توانید در کنار متن، از ایموجی ها نیز در بخش نظرات بهره ببرید. اما به زودی قرار است کامنت گذاری در اینستاگرام مجذوب نماینده تر گردد. ظاهراً به زودی استفاده از گیف در کامنت های اینستاگرام امکان پذیر می گردد. اما این گزینه چگونه خواهد بود؟

استفاده از گیف در کامنت های اینستاگرام چگونه است؟

قطعاً تا به حال هنگام پاسخ دادن به استوری دنبال شوندگان خود متوجه دکمه GIF در کنار باکس ورود متن شده اید. وقتی شما روی آن ضربه بزنید، چند گیف پیشنهادی به همراه یک نوار جستجو برای پیدا کردن برترین گیف متناسب با پاسخ شما، به نمایش گذاشته می گردد.

دقیقاً همین گزینه به بخش کامنت ها نیز اضافه خواهد شد. بعضی از کاربران متوجه اضافه شدن یک دکمه GIF در باکس کامنت زیر پست ها، همانگونه که در استوری ها است، شده اند. اینستاگرام برای این بخش، از کتابخانه بزرگ Giphy استفاده نموده است که به شما اجازه می دهد از گیف های مورد نظر خود بهره ببرید.

البته در حال حاضر فقط بعضی از کاربران پلتفرم iOS متوجه این بخش اضافه شده در بخش کامنت ها شده اند. در حال حاضر فقط بعضی از کاربران این گزینه را دیده اند و به طور گسترده در دسترس کاربران آیفون ها قرار نگرفته است. اینکه چه زمانی کاربران اندرویدی می توانند از این ویژگی استفاده نمایند، تعیین نیست.

در عین حال اینستاگرام قابلیت جدیدی به نام Quiet Mode را معرفی نموده که به کاربران یاری می نماید کمی از فضای شبکه های اجتماعی فاصله بگیرند و بر اعتیاد خود به استفاده از این شبکه ها غلبه نمایند. با فعال شدن این گزینه، برنامه نوتیفیکیشن ها را موقتاً قطع می نماید و هر کسی که برای شما دایرکت مسیج می فرستد را از این قضیه آگاه می نماید. این اپلیکیشن بعلاوه به شما اجازه می دهد انواع خاصی از محتوا که به آن ها علاقه ای ندارید را علامت گذاری کنید تا عکس ها و ویدیوهای کمتری از آن ها را در زبانه های Explore و Reels ببینید.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "در کامنت ها گیف بفرستید؛ اینستاگرام بروزرسانی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در کامنت ها گیف بفرستید؛ اینستاگرام بروزرسانی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید