مصطفی آجرلو: فرهاد مجیدی فرزند استقلال و سرمایه این باشگاه است

به گزارش وبلاگ باران علم، مدیرعامل تازه باشگاه استقلال در خصوص آغاز کارش در این باشگاه بیانیه ای صادر کرد.

مصطفی آجرلو: فرهاد مجیدی فرزند استقلال و سرمایه این باشگاه است

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ باران علم، مصطفی آجورلو که روز گذشته رسما به اسم مدیرعامل باشگاه استقلال معرفی گردید بیانیه زیر را در بدو کارش اظهار داشت که به توضیح زیر است:

بسمه تعالی

سلام و درود به دوست داران استقلال

بسیار خرسندم و باعث افتخار است که از امروز سوم مهر ماه یک هزار و چهارصد در خدمت استقلال بزرگ خواهم بود. از اعتماد جناب آقای دکتر سجادی وزیر محترم ورزش و جوانان و هیات مدیره باشگاه استقلال تشکر می کنم. واقعیت این است که اظهارنظر و ارائه گزارش دقیق از شرایط باشگاه به شما عزیزان احتیاجمند فرصت و مجالی است که پس از آنالیز شرایط صورت خواهد گرفت.

قصد من آنالیز چند روزه شرایط و رسیدگی فوری به مسائل تیم فوتبال استقلال خواهد بود و سپس در کمترین زمان، گزارشی مفصل و شفاف درباره شرایط موجود به طرفداران گرانقدر این باشگاه و رسانه ها تقدیم خواهم کرد، اما در شروع کار ضروری است که چند نکته را خدمت شما عزیزان عرض کنم:

- استقلال به تمرکز بر متن احتیاج دارد و نه پرداختن به حاشیه . بدون تردید، دلسوزان استقلال؛ از طرفداران عزیز و پیشکسوتان محترم گرفته تا رسانه ها، در این راستا به ما یاری خواهند کرد تا با سرعت و قدرت به سمت ساختن استقلال قوی ، قدرتمند و ثروتمند پیش برویم و استقلال را به شرایط ایده آل برسانیم. در این میان عهد ما با طرفداران عزیز، کار جدی و و تمرکز بر متن و موضوعات اساسی است تا با سرعت و شتاب بیشتر زمینه های پیشرفت باشگاه و رسیدن به اهداف مهیا گردد. هیچ اراده ای ما را از حرکت بر راستا پیشرفت باشگاه دور نخواهد کرد.

2- شرایط موجود باشگاه استقلال که همگان از آن مطلع هستند، حاصل فقدان مدیریت کارآمد در سطح کلان ورزش ایران در دوره گذشته بوده اما در دوره نو، این عزم جدی وجود دارد که شرایط بهبود یابد. در شرایط نو و با حمایت دولت محترم و وزیر محترم ورزش و جوانان، انسجام خانواده بزرگ استقلال و ایده های نو و نو و سامان دادن به امورات باشگاه و کار جدی و هدفمند، با همدلی و همراهی اعضای محترم هیات مدیره باشگاه فاصله خود با اهداف را کم و کمتر خواهیم کرد. به امید خداوند و با حمایت شما عزیزان، نشانه های بهبود اوضاع به زودی مشاهده و پس از مدتی این نشانه ها تبدیل به فرایند صعودی و یک رویه خواهد شد.

3- هدف اصلی ما در استقلال بازسازی اعتماد بین طرفداران و باشگاه خواهد بود. اعتمادسازی با شفافیت و کارآمدی پدید می آید. به امید خداوند در عمل نشان خواهیم داد که هیچ چیزی در باشگاه استقلال برای پنهان کردن وجود نخواهد داشت و بر اساس یک نقشه و منظره درست جلو خواهیم رفت. همه باید احساس کنیم که باشگاه در راستا تحول، اصلاح و بازسازی قرار گرفته است.

4- باشگاه استقلال، یک سرمایه ملی است. متاسفم که در سال های اخیر نهاد باشگاه به شدت تضعیف شده و معتقدم ریشه اصلی ناکامی ها به همین موضوع مربوط می گردد. ما به باشگاهی قوی و شاداب احتیاج داریم که به خوبی از تیم های خود حمایت کند، تبدیل به خانه طرفداران گردد و مورد اعتماد آنان باشد. بنده به اسم عضو کوچکی از باشگاه سعی می کنم در راستا ساختن چنین باشگاهی که شایسته نام و تاریخ استقلال است ، حامی بازیکنان و مربیان و اعضای باشگاه باشم و با تمام توان از آنها حمایت کنم. امروز بیش از هر زمان دیگری به اتحاد و انسجام احتیاج داریم. خانواده استقلال برای موفقیت احتیاج به یکی شدن و همدلی دارد. برای رسیدن به هدف های بزرگ باید کنار هم باشیم.

5- با یادی از بزرگان باشگاه استقلال، مرحومان علی دانایی فرد، منصور پورحیدری، ناصر حجازی، غلامحسین مظلومی و بسیاری از ستاره های ارزشمند تاریخ این باشگاه؛ لازم به تاکید است که فرهاد مجیدی فرزند استقلال و سرمایه این باشگاه است. این سرمایه برای باشگاه، یک فرصت خواهد بود. بدین وسیله از او می خواهم که با قدرت و انگیزه بیشتر به کار خود ادامه دهد و مجموعه مدیریتی را کنار خود بداند. ما کوشش خواهیم کرد به اتفاق تیم را هر چه سریع تر تقویت کنیم تا با قدرت بیشتر در فصل پیش رو حاضر شویم.

6- طرفداران استقلال از شعارها و وعده های انجام نشده، از دل بستن و ناامید شدن، از جدایی نابهنگام ستاره ها و تضعیف هر ساله تیم و نبود امکانات مناسب خسته شده اند. معتقدم استقلال باید در چهار حوزه؛ ورزشی، مالی، عمرانی و فرهنگی ارتقا یابد - که مفصل درباره ایده های تحول در این سه حوزه سخن خواهم گفت. با کوشش شبانه روزی در جهت برطرف معایب و پیشرفت این باشگاه حرکت خواهیم کرد تا طرفداران احساس غرور و افتخار نمایند و به زودی خبرهای خوب جای خبرهای بد را بگیرد. کارهای زیادی برای انجام شدن وجود دارد و ما با یکدیگر و کنار هم پیش می رویم.

7- برای شروع یک دوره نو در استقلال به تغییرات کامل در سطح مدیریتی باشگاه احتیاج است. طی چند روز آینده و با آنالیز شرایط باشگاه در این مورد اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.

ارادتمند

مصطفی آجورلو

سوم مهر ماه 1400

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مصطفی آجرلو: فرهاد مجیدی فرزند استقلال و سرمایه این باشگاه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصطفی آجرلو: فرهاد مجیدی فرزند استقلال و سرمایه این باشگاه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید