میرجوان: نفت با فکری به روزهای خوبش برمی شود، می توانیم از سپاهان امتیاز بگیریم

به گزارش وبلاگ باران علم، مهاجم تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: سپاهان جزو بهترین تیم های لیگ برتر است، ولی می توانیم از آنها امتیاز بگیریم.

میرجوان: نفت با فکری به روزهای خوبش برمی شود، می توانیم از سپاهان امتیاز بگیریم

عماد میرجوان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ باران علم، درباره آخرین شرایط نفت مسجدسلیمان بعد از آمدن محمود فکری به این تیم گفت: نفت در چند بازی گذشته نتایج خوبی نگرفت و در نهایت هم مسئولان باشگاه تصمیم به ایجاد تغییر در کادر فنی گرفتند. باید از زحمات کادر فنی قبلی تشکر کنم و امیدوارم در ادامه بازی ها نتایج خوبی بگیریم. محمود فکری احتیاج به تعریف من ندارد و بعد از حضور ایشان، تیم ما به روزهای خوبش بازخواهد گشت.

وی در خصوص بازی تیمش برابر سپاهان خاطر نشان کرد: فکری زمان زیادی برای این بازی در اختیار نداشت، ولی در این چند روز خوب و با روحیه تمرین کردیم و امیدوارم در بازی با سپاهان شرایط خوبی داشته باشیم. ما بازی سختی در پیش خواهیم داشت، چون سپاهان واقعاً تیم پرقدرتی است که معمولاً در هر فصل هم جزو مدعیان محسوب می گردد. آنها سال جاری با مربیگری نویدکیا هم خوب بازی می نمایند و هم خوب نتیجه می گیرند، با این حال تیم ما هم انگیزه دارد و می توانیم از سپاهان امتیاز بگیریم.

مهاجم تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان شرایط خودش را هم مطلوب خواند و گفت: من قبل از آغاز این فصل با مصدومیت عجیبی روبرو شدم و نتوانستیم بازی کنم، ولی دیگر نمی خواهم به گذشته برگردم. چند پیشنهاد هم داشتم، ولی چون از نفت مسجدسلیمان شناخت داشتم در نهایت این تیم را انتخاب کردم. امیدوارم در ادامه لیگ به تیمم یاری کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "میرجوان: نفت با فکری به روزهای خوبش برمی شود، می توانیم از سپاهان امتیاز بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میرجوان: نفت با فکری به روزهای خوبش برمی شود، می توانیم از سپاهان امتیاز بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید