نوید محمدزاده و فرشته حسینی ممنوع الفعالیت شدند؟

به گزارش وبلاگ باران علم، یزدان عشیری رئیس روابط عمومی معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معتقد است رفتار نوید محمدزاده غیر شرعی نبوده اما مغایر عرف بود و مردم جامعه را عصبانی نموده است.

نوید محمدزاده و فرشته حسینی ممنوع الفعالیت شدند؟

خبری مبنی بر ممنوع کاری نوید محمدزاده و فرشته حسینی در پی توقیف فیلم سینمایی برادران لیلا منتشر شده است اما مدیر روابط عمومی معاونت سینمایی این موضوع را رد و تاکید نمود تصمیمی در این زمینه گرفته نشده است.

یزدان عشیری رئیس روابط عمومی معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: این خبر صرفاً نوعی حدس است و صرفاً بر اساس شنیده ها نقل شده است و صحت ندارد.

او ادامه داد: اصل خبری که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی متقن و قابل استناد است، خبر عدم احراز هویت فیلم سینمایی برادران لیلا تا اطلاع ثانوی است. این خبر را عطف به موضوعی که اکنون خدمت شما و مخاطبانتان اعلام می کنم، صحت موضوعش را در نقل مستقیم خبر از سوی ما در رسانه های کشور، به سادگی می توان تأیید کرد.

یزدان عشیری تأکید کرد: ممنوع الکاری نوید محمدزاده و همسرشان موضوع جداگانه دیگری است. رفتار محمدزاده حرکت غیرشرعی نبود اما مغایر عرف بود که ممکن است کسانی هم عصبانی شوند. این حرکت تنبه می خواهد نه تنبیه. بهتر است هنرمندان ما از موقعیت های بین المللی به نفع فرهنگ این سرزمین استفاده نمایند. تا این زمان هیچگونه جمع بندی رسمی درباره ممنوع الکاری نوید محمدزاده و همسرش انجام نشده است. هیچ منبع رسمی هم تا بدین لحظه در این باره صحبت نکرده و موضع گیری رسمی نداشته است.

او در پاسخ به این موضوع که چقدر محتمل است نوید محمدزاده و فرشته حسینی به علت رفتارشان در حاشیه جشنواره کن ممنوع الکار شوند گفت: در بحث های حقوقی معمولاً نمی توان با احتمال و اما و اگر سخن گفت. در این بین توصیه می کنم مردم به حدس ها اعتنایی ننمایند و به التهاب موضوع بی فایده دامن نزنند. سینمای ما در حال حاضر به قدر کافی مسائل عدیده دارد و با چنین چالش هایی روبه روست که توصیه می کنم در این ماجرا با آرامش و خویشتن داری رفتار گردد تا بیش از پیش به آرامش سینما یاری کنیم. دامن زدن به اخبار جعلی خوب نیست و تأثیر مثبتی هم در فضای جامعه ندارد. همین دامن زدن به موضوع شاید فضایی ایجاد کند تا ارزش گذاری دقیقی نسبت به رفتار سلبریتی های کشورمان در خارج از کشور انجام نگیرد.

منبع: فرارو

به "نوید محمدزاده و فرشته حسینی ممنوع الفعالیت شدند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوید محمدزاده و فرشته حسینی ممنوع الفعالیت شدند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید