واکنش نونو اسپریتو به اظهارات رونالدو

به گزارش وبلاگ باران علم، سرمربی پرتغالی الاتحاد عربستان با تاکید بر این نکته که آوردن بازیکنان بزرگ همواره مثبت است، در این باره می گوید: من فکر می کنم ورود ستاره ها به عربستان سعودی مهم است و می دانیم که این یک پروژه دولتی برای رقابتی تر کردن مسابقات لیگ عربستان به شمار می رود.

واکنش نونو اسپریتو به اظهارات رونالدو

این مربی پرتغالی که در ماه مارس به عنوان برترین مربی فوتبال عربستان انتخاب شد، بعلاوه در خصوص اظهارات کریستیانو رونالدو که اخیرا گفته بود لیگ عربستان پتانسیل تبدیل شدن به یکی از قوی ترین لیگ های دنیا در کوتاه مدت را دارد به چالش کشید و گفت: فکر می کنم این پروژه خوبی است که لیگ را قوی تر و رقابتی تر کنیم، اما فکر می کنم هنوز راه زیادی در پیش است، راه طولانی است.

او حرف های خود را اینطور شرح می دهد: قوی تر و رقابتی تر شدن لیگ عربستان کار بسیار سختی است که یاری همه را می طلبد و به تغییرات احتیاج هست. به نظر باید قصد تغییر وجود داشته باشد. این لیگ می تواند مانند لیگ های اروپایی رقابتی گردد. من هم اینجا هستم که تا جایی که می توانم یاری کنم. سعی کنم بازیکنان را توسعه دهم و به باشگاهی که مربیگری می کنم یاری کنم. امیدوارم در آینده لیگ عربستان به خوبی لیگ.های اروپایی باشد.

لازم به ذکر است الاتحاد، با یک امتیاز بیشتر نسبت به النصر، صدرنشین لیگ عربستان است.

منبع: فرارو

به "واکنش نونو اسپریتو به اظهارات رونالدو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش نونو اسپریتو به اظهارات رونالدو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید