پیکاپ نو جک T9 احتمالاً با نام KMC T9 وارد بازار ایران می گردد

به گزارش وبلاگ باران علم، در خصوص مشخصات پیکاپ جک T9 در بخش فنی باید گفت که این ماشین به دو نوع پیشرانه متفاوت مجهز شده است. یک نسخه در زیر کاپوت خود از موتور 4K22 میتسوبیشی با حجم 2.4 لیتر استفاده می نماید که از فناوری توربوشارژ بهره مند بوده و قادر به فراوری 211 اسب بخار قدرت و 320 نیوتن متر گشتاور است. گیربکس های 6 سرعته اتوماتیک زومکس و 6 سرعته دستی برای این خودرو قابل سفارش هستند که قوای محرکه را به هر چهار چرخ وارد می نمایند.

پیکاپ نو جک T9 احتمالاً با نام KMC T9 وارد بازار ایران می گردد

پیکاپ جک T9 همچون مدل قبلی، یعنی JAC T8، درصورت مونتاژ از طریق کرمان موتور، با نشان KMC روانه بازار می گردد.

پیکاپ JAC T9 به تازگی در نمایشگاه شانگ های رونمایی شده است. این خودرو ظاهر بسیار جذابی دارد و یکی از گزینه های مونتاژی احتمالی برای کرمان موتور به شمار میرود. اصلی ترین مشخصات پیکاپ جک T9 را در ادامه مورد آنالیز قرار می دهیم.

پیکاپ جک T9 همچون مدل قبلی (JAC T8) درصورت مونتاژ از طریق کرمان موتور، با نشان KMC روانه بازار می گردد. این خودرو جثه بزرگ تری نسبت به KMC T8 دارد و ظاهر آن نسبت به مدل قبلی پیشرفته تر شده است.

جلوپنجره به طور قابل توجهی بزرگ تر و سپر برجسته تر شده است. المان های اصلی نمای مقابل از طریق یک حاشیه مشکی رنگ احاطه شده اند که از طرفین به قوس چرخ ها ختم می گردد.

نمای مقابل JAC T9

در بازار محلی پیکاپ جک T9 در نسخه های بنزینی و دیزلی با گیربکس دستی و اتوماتیک عرضه شده است. کرمان موتور احتمالاً نسخه بنزینی اتوماتیک این خودرو را به سبد محصولات خود اضافه می نماید.

پیکاپ KMC T9 از نمای جانبی

در خصوص مشخصات پیکاپ جک T9 در بخش فنی باید گفت که این ماشین به دو نوع پیشرانه متفاوت مجهز شده است. یک نسخه در زیر کاپوت خود از موتور 4K22 میتسوبیشی با حجم 2.4 لیتر استفاده می نماید که از فناوری توربوشارژ بهره مند بوده و قادر به فراوری 211 اسب بخار قدرت و 320 نیوتن متر گشتاور است. گیربکس های 6 سرعته اتوماتیک زومکس و 6 سرعته دستی برای این خودرو قابل سفارش هستند که قوای محرکه را به هر چهار چرخ وارد می نمایند.

نسخه دیگر به موتور 2 لیتری توربوشارژ TGDi مجهز است که 197 اسب بخار قدرت و 350 نیوتن متر گشتاور فراوری می نماید. گیربکس 8 سرعته اتوماتیک ZF قوای محرکه موتور را به سمت هر چهار چرخ راهنمایی می نماید. باید منتظر بود و دید کرمان موتور کدام پیشرانه را برای پیکاپ KMC T9 در نظر می گیرد.

نمایی از داخل کابین جک T9

نکته مهمی که در خصوص پیکاپ نو جک باید به آن توجه کرد، تنوع فراوان امکانات و تجهیزات ایمنی و رفاهی است. به علاوه، کرمان موتور نیز برای بهبود خودروی نو نسبت به KMC T8 و همین طور قابلیت رقابت با مدل های مشابه، باید امکانات و آپشن های بیشتری را برای محصول آینده خود لحاظ کند.

مشخصات پیکاپ جک T9 در بخش تجهیزات ایمنی و رفاهی (در نسخه فول آپشن چینی) شامل سانروف، چهار کیسه هوا، کروز کنترل، دوربین 360 درجه، هشدار رانندگی بین خطوط، جلو آمپر دیجیتالی، صندلی های جلو با قابلیت تنظیم برقی، قفل دیفرانسیل اتوماتیک عقب، تنظیم انتقال قدرت بین چرخ ها و... می گردد.

منبع: دیجیاتو

منبع: فرادید

به "پیکاپ نو جک T9 احتمالاً با نام KMC T9 وارد بازار ایران می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیکاپ نو جک T9 احتمالاً با نام KMC T9 وارد بازار ایران می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید