کمالوند: بازی با تراکتور حساسیتی برای من ندارد، منتظر تعطیلی نیم فصل هستیم

به گزارش وبلاگ باران علم، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسیلمان گفت: سه امتیاز دیدار با تراکتور مثل بازی های قبل و بعد است و هیچ حساسیتی برای من ندارد.

کمالوند: بازی با تراکتور حساسیتی برای من ندارد، منتظر تعطیلی نیم فصل هستیم

به گزارش وبلاگ باران علم از تبریز، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از دیدار با تراکتور گفت: بازی فردا برای دو تیم حساس است. کمتر از 20 روز مانده به مسابقات وظیفه هدایت نفت را برعهده گرفتم و فصل بدنسازی را کاملا از دست دادیم و بدون بازی محبت آمیز وارد مسابقات شدیم برای همین مسائلی در ابتدای راه داشتیم اما تیم هفته به هفته بهتر شده است.

وی ادامه داد: از بچه ها فوق العاده راضی هستم چون هفته به هفته بهتر و زیباتر بازی می کنند. هفته پیش بازی خوبی مقابل ذوب آهن داشتیم و اگر در این بازی آن اتفاقات رخ نمی داد می توانستیم سه امتیاز را برای خود کنیم. از تراکتور شناخت خوبی داریم و بازی های اخیر این تیم را دیدیم. سرمربی کروات تغییرات مثبتی را در تراکتور ایجاد کرده ولی این تیم نیز مثل ما مسائلی دارد و سعی می کنیم با استفاده از نقاط ضعف این تیم به نتیجه دلخواه برسیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسیلمان درباره اینکه شناخت خوبی از تراکتور دارد و این بازی می تواند حیثیتی باشد، بیان نمود: تراکتور تیمی است که همیشه دوستش دارم و بازی با این تیم برای من حساسیت خاصی ندارد. همه از عشق و علاقه من به تراکتور مطلع هستند. الان وظیفه هدایت نفت را برعهده دارم و سه امتیاز فردا مثل بازی های قبل و بعد است و هیچ حساسیتی برای من ندارد. دوست داشتم تماشاگران فردا در ورزشگاه بودند و امیدوارم در هفته های آینده این اتفاق رخ دهد. این بازی هیچ حساسیتی ندارد و بیشتر دوست داریم بازی جذابی را ارائه کنیم تا کسانی که بازی را می بینند لذت برند.

کمالوند درباره غایبان تیمش گفت: به این عادت کردیم که هفته ای سه چهار بازیکن مان را در اختیار نداشته باشیم. نفت تیم خوبی است و تصور می کنم این تیم در سرانجام فصل رتبه ای را کسب می کند که نسبت به فصل های گذشته مخصوصا فصل پیش جایگاه بهتری خواهد بود و ما هیچ نگرانی نداریم. با این حال اینقدر مسائل داریم که فقط منتظر 20 روز تعطیلی نیم فصل هستیم تا با حل مسائل تیم را روانه نیم فصل دوم کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کمالوند: بازی با تراکتور حساسیتی برای من ندارد، منتظر تعطیلی نیم فصل هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمالوند: بازی با تراکتور حساسیتی برای من ندارد، منتظر تعطیلی نیم فصل هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید