کنفرانس ظرفیت صنعت فضایی برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ باران علم به نقل از وزارت ارتباطات، دبیرخانه کنفرانس ظرفیت صنعت فضایی در دومین فراخوان با تاکید بر برنامه ریزی برای شناسایی تمامی استعدادهای صنعت فضایی موجود در کشور، از تمامی شرکت ها، سازمان ها، دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و صنعتی و پژوهشکده ها دعوت کرد تا توانمندی هایشان را در این کنفرانس و نمایشگاه جانبی آن ارائه دهند.

کنفرانس ظرفیت صنعت فضایی برگزار می گردد

دبیرخانه کنفرانس ظرفیت صنعت فضایی، پیرو اولین فراخوان در تاریخ 20 آبان امسال به منظور شناسایی ظرفیت ها و توانمندی های صنعت فضایی کشور، دومین فراخوان را به توضیح زیر اعلام می نماید:

1- کنفرانس ظرفیت صنعت فضایی در تاریخ 14 بهمن ماه امسال (روز ملی فناوری فضایی) در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد.

2- این کنفرانس به صورت محدود و صرفاً با حضور ذی ربطان حوزه فضایی برگزار می گردد.

3- در این کنفرانس از یک سو برنامه های توسعه و نقشه راه صنعت فضایی (نمایش تقاضا) به وسیله مسئولان ذیربط و از سوی دیگر توانمندی های داخلی صنعت فضایی (نمایش زنجیره تأمین داخلی) به وسیله شرکت ها / نهادهای برگزیده ارائه خواهد شد.

4- دبیرخانه کنفرانس ظرفیت مایل است تمامی استعدادهای موجود در کشور را شناسایی و از آنان برای حضور در این رویداد مهم دعوت کند.

5- از تمامی شرکت ها، سازمان ها، دانشگاه ها، مراکز تحقیقی و صنعتی، پژوهشکده ها و … درخواست می گردد تا قابلیت های خود را به همراه تمایل برای حضور در کنفرانس و نمایشگاه جانبی آن، حداکثر تا انتها دی ماه امسال به نشانی [email protected] ارسال نمایند تا پس از آنالیز برای حضور در این رویداد دعوت شوند.

حضور در کنفرانس ظرفیت برای متخصصان صنعت فضایی برگزیده رایگان است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کنفرانس ظرفیت صنعت فضایی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنفرانس ظرفیت صنعت فضایی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید