الزام استفاده از ماسک از درب منازل از شنبه ، تمدید محدودیت های کرونایی در پایتخت

به گزارش وبلاگ باران علم، استاندار تهران از الزام استفاده از ماسک توسط شهروندان در تهران از درب منازل از فردا و تمدید محدودیت های کرونایی اطلاع داد.

الزام استفاده از ماسک از درب منازل از شنبه ، تمدید محدودیت های کرونایی در پایتخت

به گزارش وبلاگ باران علم از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی درباره تمدید محدودیت های کرونایی در استان تهران گفت: تمام محدودیت های ابلاغی در هفته گذشته از روز شنبه تا روز چهارشنبه 25 مهر ماه در استان تهران به قوت خود باقی است. همچنین در مورد برگزاری کلاس ها در دانشگاهها و مدارس این موضوع بصورت مجازی دنبال می گردد.

وی تاکید نمود: استفاده از ماسک از درب منازل برای شهروندان در تهران لازم است.

به گزارش ایسنا، هفته گذشته حمیدرضا گودرزی، معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران در تشریح آخرین جزئیات اعمال محدودیت های کرونایی در استان تهران گفته بود: در ابلاغیه انجام شده با توجه به نامه نهم مهر ماه معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور و رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مبنی بر اعمال محدودیت به تفکیک استان و شهرستان های هدف محدودیت و تعطیلی بعضی مراکز به مدت یک هفته از تاریخ 12 لغایت 18 مهر ماه از سوی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تمدید شده است.

وی اضافه کرد: در این ابلاغیه دانشگاه ها، مدارس، مدارس شبانه روزی، حوزه های علمیه، آکادمی های فنی و حرفه ای، زبان سراها و سایر آکادمی ها و کتابخانه ها، مساجد و مصلی ها، سینما، تئاتر و مراکز مشابه، موزه و باغ موزه ها، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه های زنانه و سالن های زیبایی در این یک هفته تعطیل خواهند بود.

وی ادامه داد: برگزاری هر گونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و همایش ها، باشگاه های ورزشی، ورزش های پر برخورد از جمله کشتی، کاراته، جودو و موارد مشابه، کافه، قهوه خانه ها و چایخانه ها، باغ وحش و شهر بازی ها، مراکز تفریحی آبی، استخرهای سرپوشیده و باشگاه های بدنسازی و همچنین عدم برگزاری نماز آدینه در این ابلاغیه مورد تاکید قرار گرفته است.

منبع: جام جم آنلاین

به "الزام استفاده از ماسک از درب منازل از شنبه ، تمدید محدودیت های کرونایی در پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الزام استفاده از ماسک از درب منازل از شنبه ، تمدید محدودیت های کرونایی در پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید