برپایی جشنواره گردشگری رایحه بهشت در کلاته رودبار دامغان

به گزارش وبلاگ باران علم، شهردار کلاته رودبار دامغان از برپایی جشنواره گردشگری گل محمدی با عنوان رایحه بهشت در این شهر اطلاع داد.

برپایی جشنواره گردشگری رایحه بهشت در کلاته رودبار دامغان

میراث آریا: روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان، محسن امینیان روز پنجشنبه 20 خردادماه 1400 با اعلام این خبر اضافه نمود: شهرداری کلاته رودبار بیش از 120 هکتار باغات مختلف دارد و افزون بر 80 هکتار از این باغات را گلستان های گل محمدی تشکیل می دهد که در سال های سوم و چهارم باردهی خود هستند.

شهردار کلاته رودبار از معرفی ظرفیت های متنوع این شهر به عنوان یکی از اصلی ترین اهداف جشنواره رایحه بهشت نام برد و توضیح داد: هدف از برگزاری این جشنواره گردشگری، معرفی جاذبه های گردشگری این شهر و معرفی کلاته رودبار به عنوان الگوی کارآفرینی به هم میهنان است.

او با بیان اینکه کلاته رودبار در بخش های دامداری، کشاورزی، معدن و گردشگری از ظرفیت بالایی برخوردار است ادامه داد: جذب سرمایه گذاران در بخش های مختلف و از جمله در حوزه صنایع تبدیلی و تولید و معرفی کارآفرینان و سرمایه گذاران فعال در این بخش از دیگر اهداف این جشنواره است.

امینیان با اشاره به ظرفیت های بالای گردشگری در این شهر گفت: وجود موقعیت ویژه جغرافیایی و مناظر زیبای طبیعی در کنار جاذبه های طبیعی و تاریخی نظیر پیرخوشدر، چشمه علی و…از کلاته رودبار، شهری با ظرفیت های بالای گردشگری ساخته است.

شهردار کلاته رودبار دامغان از بهره گیری توأمان از ظرفیت های گردشگری و کشاورزی به عنوان یکی از اهداف شهرداری این شهر نام برد و اظهار کرد: کلاته رودبار دارای ده ها معدن فعال است که عمر بعضی از آن ها به بیش از صد سال نیز می رسد و از همین رو به دنبال، زمینه سازی برای توسعه گردشگری معدنی در این شهر هستیم.

منبع: توریسم آنلاین

به "برپایی جشنواره گردشگری رایحه بهشت در کلاته رودبار دامغان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برپایی جشنواره گردشگری رایحه بهشت در کلاته رودبار دامغان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید