چرا مردم بازی کال آو دیوتی ونگارد را نخریدند؟

به گزارش وبلاگ باران علم، پایگاه جهانی صنعت بازی از گیمرها در خصوص نظرشان درباره عموان کال آو دیوتی نظرسنجی کرد.

چرا مردم بازی کال آو دیوتی ونگارد را نخریدند؟

به گزارش وبلاگ باران علم به نقل از گیمز ایندوستری، آخرین داده های منتشر شده از انگلستان و اروپا نشان می دهد که بازی Call of Duty: Vanguard در زمان عرضه نسبت به نسخه قبلی خود یعنی Call of Duty: Black Ops Cold War به طور قابل توجهی، تعداد نسخه های کمتری فروخت.

پایگاه صنعت بازی در این باره می گوید در نظرسنجی که از 671 نفر داشتیم، 284 نفر گفتند که در پنج سال گذشته یک بازی از بازی های Call of Duty را خریداری نموده اند و از این تعداد، فقط 59 نفر (21 درصد) گفتند که امسال Call of Duty Vanguard را خریده اند.

اما در خصوص 79 درصد بقیه، 55 درصد از این تعداد اعلام کردند که مشغول بازی های دیگر هستند. 14 درصد دیگر نیز گفتند که Vanguard را نخریدند، زیرا از بازی رایگان Call of Duty مبتنی بر خدمات Warzone راضی هستند. 24 درصد نیز در نظرسنجی گفتند که علاقه ای به جنگ جهانی دوم ندارند و از این بازی لذت نمی برند.

البته بازی Call of Duty تنها بازی جدیدی نیست که امسال شاهد افت فروش بوده است. بازی هایی مانند Battlefield و Far Cry نیز با این مشکل روبرو شده اند و گویا گیمر ها مشغول انجام بازی ها و کار های دیگر هستند. دلایلی ذکر شد، اما احتمالا استقبال کم از بازی ها در امسال دلایل دیگری نیز دارد که باید بیشتر آنالیز گردد.

بیشتر بخوانید

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "چرا مردم بازی کال آو دیوتی ونگارد را نخریدند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا مردم بازی کال آو دیوتی ونگارد را نخریدند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید